Diskuze k aktualitě Dílna o veřejných prostorách v centru a akce Zaostřeno na centrum

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 21. 4. 2016, 11:38

TZ

V sobotu se konala první plánovací dílna o veřejných prostranstvích v centru Ostravy pořádaná Antikvariátem a klubem Fiduci a vedená facilitátorem Martinem Nawrathem z Nadace Partnerství. Vybrali jsme téměř 50 míst, která by si zasloužila úpravu, postupně vás s nimi budeme seznamovat a budeme zvědavi na vaše názory. Poslední květnový den pak pořádáme pro veřejnost setkání Zaostřeno na centrum, které se bude konat na Masarykově náměstí (31.5. od 17:00). Na této akci vás seznámíme s tím, co se na dílně řešilo a společně doplníme mapu centra o veřejná místa, která podle vás nefungují a potřebovala by upravit. Všechna místa i zápis budeme také postupně doplňovat na web krasnaostrava.cz v sekci Ostrava je v centru.

Zobrazeny všechny příspěvky (1)