Diskuze k aktualitě Kulturní jatka?! aneb Okrášlení Městských jatek a křest bulletinu Krásná Ostrava

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)krmič | 18. 9. 2015, 14:11

Jatka

Nepřeháníte trošičku?
"...která je jednou z nejvýznamnějších dominant Ostravy..."
Je to stavba, řekněme, zajímavá, možná i svým způsobem cenná, ale dominanta? I kdyby byla pozlacená, tak nebude skoro vidět...

(odkaz)Jana K. | 18. 9. 2015, 13:46

Nebudu zastírat, že se mi z celého Okrašlovacího spolku (úklidové čety) dělají osypky. Ale protože jsem byla panem Němcem napomenuta za výkřiky, nebudu adresná. Nicméně si neodpustím poznámku: příště, bude-li nějaké příště, doporučuji uskutečnit křest bulletinu v Divadle Antonína Dvořáka, nebo PŘED Divadlem Jiřího Myrona. Důvody najdete v diskusním vláknu o NDM 17. 9. 2015 ve 21:58 hod.

Zobrazeny všechny příspěvky (2)