Diskuze k aktualitě Socioložka Jiřina Šiklová v Ostravě

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 26. 3. 2016, 2:51

@ Alex:

To máte těžké... Každý člověk prochází během života různými kotrmelci. Někdo se z nich poučí, někdo ne. Někdo sebekriticky uzná své chyby, někdo je stále opakuje.

No a pak tu jsou lidé, kteří jsou neustále zapšklí, neustále "anonymně" trousí své "pravdy".

Někdo byl blbý třeba v mládí a někdo je blbý furt ;-)

(odkaz)Alex | 22. 3. 2016, 19:27

O odborném semináři, který NPÚ Ostrava pořádal 10. března, se člověk doví náhodně z Neviditelného psa, tady ani slovo. Jít bych tam nemohl, jsem pryč, ale reportáž jste z toho udělal mohli. Zato tu starou paní, která je plná zloby, tady pěkně avizujete. Mít takovou matku nebo babičku, styděl bych se. Na filosofické fakultě v 50. a 60. letech prý měla přezdívku rudá fena. Je ze sorty Štětinů apod., kteří z jednoho extrému přešli do druhého.

(odkaz)Jana K. | 22. 3. 2016, 11:01

Naprosto přesná charakteristika. Bohužel.

(odkaz)vilma | 21. 3. 2016, 20:22

To zas budou kecy. Po revoluci se mi zdála super, ale teď nastala její proměna
a nedá se poslouchat. Ale některým lidem se líbí, tak jim to přeju.

Zobrazeny všechny příspěvky (4)