Diskuze k aktualitě Ve čtvrtek proběhne veřejná debata o tzv. Černé kostce, zamítnuté budově pro vědeckou knihovnu

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Elendil | 18. 9. 2009, 14:40

ja tam nakonec nesel, rekl jsem si, ze si palasem nebudu kazit vecer...

(odkaz)Rýša | 18. 9. 2009, 12:59

Také by mne zajímalo, jak probíhala debata. Je o tom někde něco? Nebo bude?

(odkaz)hana | 18. 9. 2009, 10:13

Bude někde ebata v záznamu?

Prý byla výborná a Palas se znemožnil resp. byl usvědčen z nekompetentnosti.

(odkaz)jarnemec | 16. 9. 2009, 22:30

POZOR, ZMĚNA! Debata o Černé kostce

začne zítra (17.9.) AŽ V 19:00. Důvodem je mimořádná účast hejtmana Jaroslava Palase na této debatě. Hejtman se debaty zúčastní osobně ihned po podepsání memoranda o spolupráci na projektu Evropské město kultury. Z tohoto důvodu bude debata posunuta až na 19:00. Děkujeme za pochopení i šíření této zprávy.

(odkaz)Rado | 14. 9. 2009, 14:48

K výsledku debaty jsem skeptický. Nějaké osvícení představitelů kraje nečekám. Otázkou je, kde hledat kořeny celé situace, a to nejen kolem Černé kostky. Myslím si, že můžeme děkovat naší polistopadové společnosti, která je prohnilá do morku kosti. Stačí si otevřít denní tisk a kauz podobných Černé kostce, tj. kdy si politici něco usmyslí, je celá řada. Bohužel pro nás běžné občany. Stalo se standardem, že na velikých postech ve státní sféře sedí trafikant, nikoliv odborník, se svými, př. stranickými zájmy. Chtělo by se to zbavit všeho, co přinesla 90. let a začít odznovu. S čistým štítem, s právním rámcem a s lepší kultivovanou společností.

Škoda jen, že se debaty nemohu z časových důvodů zúčastnit, ale pokud by někdo udělal záznam debaty a dal ho třeba na youtube či stránky Černé kostky, děkuji tímto předem již teď.

(odkaz)jarnemec | 14. 9. 2009, 14:22

to Marty:

"Peníz" je, např. 600 mil. z EU určených na stavbu Černé kostky. Ale taky si od debaty nic neslibuji. (Např. by mě však zajímalo, proč nechce přijít nikdo za ČSSD.)

(odkaz)Marty | 14. 9. 2009, 14:02

A jak to dopadne...?

Úplně stejně, jako by žádná debata nebyla.
"Neny penys" zvítězí jako nejsilnější argument, proč se stavět nebude...
Hlavně, že mají cikáni zadarmo vstup na Čapkárnu...

Zobrazeny všechny příspěvky (7)