Diskuze na téma Divadlo Petra Bezruče

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Karel | 8. 3. 2009, 21:12

Bezruči

Děkuji Divadlu PB za poslední představení, kterých jsem se mohl zúčastnit.
Netřeba mnoha slov - prostě dfěkuji!!!

(odkaz)Sylvajs | 18. 3. 2008, 5:59

Bezruči

Nevím proč,ale i na stránkách divadla i tady se nikdo k Bezručům nevyjadřuje... co to změnit? Myslím si, že Bezruči jsou teď ve skvělé formě, jak i ukázali na Ostravaru. Myslím, že teď velmi stoupá na oblibě u všech a jájim to jen přeju :o)

Zobrazeny všechny příspěvky (2)