Diskuze na téma Městské obvody > Ostrava – Jih (Dubina, Hrabůvka, Výškovice, Zábřeh)

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Salos | 26. 10. 2016, 9:21

Areal ubytovna

Dobrý den ,píšu jelikož bydlím na proti Arealu u helbycha již pátým rokem a jde to tu od deseti k pěti.Jsem sklamaná,že uřad neřeší problémy na Arealu neustály kraval v noci i přes den ,fetáci a ožralci před aleálem i v parku kde si hrají naše děti a vše vidí.Uřad se snaží aby zde bydleli lidé kteří jsou slušní ale jaky to má vyznam když na proti nám je dum hruzy a ani polocie už to nezvadá.Než stací dojed všichni fetaci a opici se schovají nebo utečou.Myslím si že by měl Areal mít přísnějsí podmínky na vyběr najemníku nebo vysoké pokuty za nedodržování nočního klidu a mezisousedských vztahu a mravu.Vše vidí naše děti a soho jsem nejvíc smutna a zklamana.Udělá už nekdo pořadny rampajs na Arealu?

(odkaz)dal | 5. 3. 2016, 12:18

Zmatený inzerát

V popisu inzerátu se jedná o louku u Odry, letecké snímky ukazují dvě lokality, ale fotografie jsou z úplně jiného místa u smyčky v Bělském lese, navíc v ochranném pásmu vodního zdroje.
Nějak už Sting neví, jak se v inzerátu vylhat.

(odkaz)Martínková | 5. 3. 2016, 1:13

Bělský les i s loukou na prodej?!?

Exkluzivně nabízíme pozemky v Ostravě / Vyškovicích nedaleko řeky Odry o výměře 21500 m2. Jedná se o soubor několika pozemků, využívaných jako pole, les, část koryta řeky. Pozemky jsou rovinaté. V současné době je možné je využít z zemědělským, lesním ale i sportovním účelům (výcvik psů, odpaliště na golf).
http://www.rksting.cz/prodej-pozemky-ostrava-vyskovice-94422/

(odkaz)Ondra | 17. 7. 2015, 1:09

Adélo, vím. fontány a nové velké betonové květináče a chodníky.

(odkaz)Tomáš | 15. 6. 2015, 12:15

Bydlení na Jihu - je tu fajn!

Ahoj všem. Vidím, že se tady vyrojilo spousta příspěvků, které odrážejí naši povahu - jsme výborní stěžovatelé. Na všechno. Ale něco udělat pro změno, to už dokáže málokdo. Ale právě takovým fandím.
Je to nevděčná role, protože každému se líbí něco jiného a zavděčit se všem prostě nikdy nepůjde. Každopádně na JIHU je spousta krásných míst k bydlení a když se vám nelíbí to vaše současné natolik, tak se podívejte po jiném místu k bydlení. Já jsem prošel Dubinu, Hrabůvku, Bělský les a Zábřeh - a všude může být fajn. Chce to trochu aktivity, zvláště teď jsou ceny bytů nízko, hypotéky na nejnižší úrovni. Kolik se toho nabízí najdete třeba na : OvaReality.cz, Avízo, BytyJih apod. Všem přeju spokojený život v Ostravě!

(odkaz)Nový penzista | 23. 5. 2015, 11:23

Hluková stěna

Dobrý den. Bydlím v Hrabůvce na Aviatiků už 38 let ,souběžně s Místeckou a za celou tu dlouhou dobu nebyl magistrát schopen nechat postavit protihlukovou stěnu. Měli by se sem úředníci nastěhovat ,snad se pak něco změní. Já už se měním- začínám blbnout.At´ žijí hlukové limity.....

(odkaz)Důchodce z Aviatiků | 23. 5. 2015, 11:14

Kravál

kdy bude protihluková stěna mezi Místeckou a Aviatiků? Třicet roků se nic neděje. At žije hluk!

(odkaz)adéla | 20. 5. 2015, 6:49

Výškovická

Netušíte někdo, proč je rozkopaná Výškovická ulice u zastávek "Kino Luna"? To, co se tam provádí, mi nějak nedává smysl.

(odkaz)krmič | 7. 5. 2015, 14:25

Jitka

Zkuste to napsat třeba sem:
http://www.utulek-ostrava.estranky.cz/clanky/ztraty-a-nalezy.html

(Existují i jiné podobně weby.)

(odkaz)Jitka | 7. 5. 2015, 3:04

Ztracený pejsek

Na sídlišti Ostrava Dubina byl nalezen zmateně pobíhající psík.Jedná se buď o pinče,nebo přerostlého krysaříka černé barvy s hnědým pálením.Nechybí někomu?
Čip ani známku neměl.Tf 737336503

(odkaz)Uspokojeny zvedavec | 7. 3. 2015, 15:19

Diky

Diky, tak tohle bych tady opravdu necekal.
Ten v tom malem domecku vedle toho monstra musi byt ted nadseny...

(odkaz)Zvedavec | 6. 3. 2015, 13:39

Co se stavi na Dubine

Zdravim, nevi nekdo nahodou, co se to stavi za monstrum za skolou na Fr. Formana na Dubine? Nasel jsem jenom neco o stavbe multifunkcniho domu, ale to vypada evidentne na neco vetsiho.

(odkaz)krmič | 11. 2. 2015, 12:18

Ale počasí přineslo změnu

Stačilo aby napadl sníh a teď, když taje, tak se objevují na chodníku hovna! Ono na tom sněhu na to kálí psi i páníčkové. Doufám, že na jaře to metaři zase důkladně vyčistí.

(odkaz)krmič | 6. 2. 2015, 14:54

Je to asi různé

Tady v okolí jsem hovno na chodníku neviděl už celé měsíce. Po trávníku ovšem nechodím, proč bych to dělal? (Psa nemám.)

(odkaz)bonzak obecny | 6. 2. 2015, 10:45

hovna a zase hovna

žadam timto naše zastupitele aby už začali něco dělat s tzv.radoby páničkama psu to co je vidět na ulicich je něco neskutečneho, pul kilove lejna jsou na denním pořadku když se snaží člověk na toto dotyčného upozornit tak je terčem něčěho co ani nejde popsat ulice a okolí jandova- bedrnova -zimlerova a myslím že to je všudy stejny jsou prostě hnus zkuste se aspon zamyslet nad tím...... to neznamená že když šlapnu do lejna tak mam více štěstí

(odkaz)Juzek | 19. 8. 2014, 13:57

Otava, Koláček, Bakala

Řešte zloděje v miliardách a ne tyto pič...ny.

(odkaz)Josef Dostál | 19. 8. 2014, 11:32

Lavičky na sídlišti po 50 letech!!!!!

Chtěl bych jen zmínit neprofesionální a amatérské rozhodnutí MěOb Jih.Po 50letech nechal zabudovat mezi paneláky do dnes klidného sídliště lavičky.Co myslíte ,že se stalo?Ne důchodci,ale mladí obsadili lavičky a co se děje to si můžete představit.A přitom starosta p.Sibinský v každém čísle JL pláče jaké problémy musí Mp řešit právě v této oblasti.Tak amatérské a neprofesionální rozhodnutí by mělo být důvodem k rezignaci?No ale to bychom museli bydle někde jinde

(odkaz)adéla | 25. 7. 2014, 12:24

linka č. 15


https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/aktualne/zmeny-v-dopravni-obsluze-v-souvislosti-se-zprovoznenim-kolejoveho-propojeni-ulic-pavlovova-plzenska

--------------------------------------------------------------------------------

(odkaz)dal | 27. 3. 2014, 11:50

ad Rekonstrukce parku na Náměstí Gen. Svobody

Ptáte se sice dobře, ale na špatném místě. Kvalifikovanou odpověď byste měl získat buď na obecním úřadě Ostrava-jih nebo na magistrátě.
Tento server není hlásnou troubou úřadů.

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 309