Diskuze na téma Městské obvody > Ostrava – Jih (Dubina, Hrabůvka, Výškovice, Zábřeh)

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Zvedavec | 6. 3. 2015, 13:39

Co se stavi na Dubine

Zdravim, nevi nekdo nahodou, co se to stavi za monstrum za skolou na Fr. Formana na Dubine? Nasel jsem jenom neco o stavbe multifunkcniho domu, ale to vypada evidentne na neco vetsiho.

(odkaz)krmič | 11. 2. 2015, 12:18

Ale počasí přineslo změnu

Stačilo aby napadl sníh a teď, když taje, tak se objevují na chodníku hovna! Ono na tom sněhu na to kálí psi i páníčkové. Doufám, že na jaře to metaři zase důkladně vyčistí.

(odkaz)krmič | 6. 2. 2015, 14:54

Je to asi různé

Tady v okolí jsem hovno na chodníku neviděl už celé měsíce. Po trávníku ovšem nechodím, proč bych to dělal? (Psa nemám.)

(odkaz)bonzak obecny | 6. 2. 2015, 10:45

hovna a zase hovna

žadam timto naše zastupitele aby už začali něco dělat s tzv.radoby páničkama psu to co je vidět na ulicich je něco neskutečneho, pul kilove lejna jsou na denním pořadku když se snaží člověk na toto dotyčného upozornit tak je terčem něčěho co ani nejde popsat ulice a okolí jandova- bedrnova -zimlerova a myslím že to je všudy stejny jsou prostě hnus zkuste se aspon zamyslet nad tím...... to neznamená že když šlapnu do lejna tak mam více štěstí

(odkaz)Juzek | 19. 8. 2014, 13:57

Otava, Koláček, Bakala

Řešte zloděje v miliardách a ne tyto pič...ny.

(odkaz)Josef Dostál | 19. 8. 2014, 11:32

Lavičky na sídlišti po 50 letech!!!!!

Chtěl bych jen zmínit neprofesionální a amatérské rozhodnutí MěOb Jih.Po 50letech nechal zabudovat mezi paneláky do dnes klidného sídliště lavičky.Co myslíte ,že se stalo?Ne důchodci,ale mladí obsadili lavičky a co se děje to si můžete představit.A přitom starosta p.Sibinský v každém čísle JL pláče jaké problémy musí Mp řešit právě v této oblasti.Tak amatérské a neprofesionální rozhodnutí by mělo být důvodem k rezignaci?No ale to bychom museli bydle někde jinde

(odkaz)adéla | 25. 7. 2014, 12:24

linka č. 15


https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/aktualne/zmeny-v-dopravni-obsluze-v-souvislosti-se-zprovoznenim-kolejoveho-propojeni-ulic-pavlovova-plzenska

--------------------------------------------------------------------------------

(odkaz)dal | 27. 3. 2014, 11:50

ad Rekonstrukce parku na Náměstí Gen. Svobody

Ptáte se sice dobře, ale na špatném místě. Kvalifikovanou odpověď byste měl získat buď na obecním úřadě Ostrava-jih nebo na magistrátě.
Tento server není hlásnou troubou úřadů.

(odkaz)Pavel Zácha | 25. 3. 2014, 9:23

Rekonstrukce parku na Náměstí Gen. Svobody

Dobrý den, v minulosti proběhla rekonstrukce parku na výše zmíněném místě. Plánujete někdy dodat do připravených míst lavičky, koše, nebo dětské hřiště?

Pře domem byl umístěn červený kontejner na elektro odpad. Teď se nám tam stahuji sběrači, který ho stejně vykradou. Neplánujete někdy zabudovávat popelnice do podzemních tanků?

(odkaz)krajan | 12. 3. 2014, 19:29

Naše Výškovice

Objevil jsem tyto stránky vlastně náhodou,ale hnedle přidám svůj díl.Naši zastupitelé si šperkují svůj pracovní koutek jak jen můžou,což je pochopitelné,kdo by to nedělal.Zapomínají přitom na ostatní lidi,což je více než zarážející.Projděte si okolí obecního úřadu a třeba okolí Výškovic kolem ulice Šeříkové,Lumírová,Předškolní apod.Chodníky jsou z dob komančů,je strach po nich chodit,aby si lidé neublížili a náprava - nejsou peníze.Jak je možné,že na OÚ a jeho okolí jsou peníze a na ostatní silně zanedbané chodníky nejsou?Hádejte co se stane se zaniklým obchodem,jeslemi,nebo školkou?Hádáte dobře,stanou se z nich hospody,aspoň bude mít OÚ odkud čerpat peníze na novou rekonstrukci svého úředu a okolí,tam je to přeci nejvíce třeba.A třeba se mýlím,nebo né? krajan

(odkaz)Pepek | 1. 9. 2013, 16:14

Parkování na sídlišti do 2,5t

Je tady září , a velice by mě zajímalo , jak budou postihováni řidiči větších aut
(dodávek), které by od 1. září neměli trvale parkovat na běžném parkovišti u domů.
Vykouknu z okna a napočítám jích asi 10. Čujkovova 48 , 50

viz
http://www.ovajih.cz/cs/o-jihu/aktualne/dodavky-nebudou-zabirat-mista-na-sidlistich

(odkaz)aggu | 7. 7. 2013, 18:31

.

Juzku, ano, když své traumata a komplexy vybliješ na internet, uleví se ti.

(odkaz)juzek | 7. 7. 2013, 13:02

nejen Ostrava . Jih

Smog, smrad, astma, rakovina, feťáci, bezdomovci, tmaví občané, krádeže a rvačky na každém rohu, znásilňování, nízké platy, lhostejnost, závist a neochota!!! Není kde pouštět draka s děckama, natož si jít zaběhat do parku. Na zimu si pořiďte rovnou plynovou masku, nebo nevycházejte vůbec z domu, připravte se na eksémy, astma a nekvalitní potraviny v hypermarketech. Hip, Hip, Huraa.

(odkaz)Pavel Zacha | 7. 7. 2013, 9:49

dětské hřiště a rekonstrukce parku na Náměstí Gen. Svobody

Dobrý den,

plánujete zde postavit dětské hřiště? Před rekonstrukcí zde hřiště bylo.

S pozdravem Pavel Zácha

(odkaz)jarnemec | 28. 6. 2013, 17:10

Tak kdo bude další? Zatím v OV-JIH: http://www.novinky.cz/krimi/306349-dva-zamestnance-ostravske-radnice-zadrzela-policie.html

Nějaké návrhy?

(odkaz)centos | 28. 5. 2013, 18:41

O stavebních projektech se dá dobře diskutovat na http://www.msstavby.cz/

(odkaz)Jaroslav, když Vás příjmení nezajímá | 28. 5. 2013, 18:19

Dotaz

Vážení diskutéři,
nějak nám to zde usíná. To už nás nic nepálí? Co třeba Odra ve Výškovicích? Nebo diskutujete o "jižních záležitostech" jinde? V tom případě, prosím, napište "kde", ať se tam připojím. Proč to zde usnulo? Děkuji za nějakou odpověď.

(odkaz)Táňa | 18. 4. 2013, 15:56

Petice za větší bezpečnost

Podpořte petici za větší bezpečnost ve Výškovicích - děkujeme

http://www.petice24.com/bezpene_vykovice

(odkaz)Iva Michalíková | 10. 10. 2011, 14:32

kontejnery

Nevíte prosím kdy budou ještě přistaveny kontejnery na velký odpad. Stěhujeme se a potřebujeme se zbavit starých koberců. Kontejnery zde byly v září a nevím jestli ještě můžu čekat nebo to mám rovnou odvézt.

Zobrazen 21. až 40. příspěvek z 318