Diskuze na téma Nápady, připomínky a dotazy pro redakci OstravaBlog.cz

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Momir NJEZIC | 13. 1. 2021, 14:35

Propagace půjček společnostem a vážným jednotlivcům,

Jednotlivci odkudkoli, pan Momir NJEZIC nabízí půjčky od 2 000 do 900 000 EUR každému, kdo je schopen splácet s úrokem 2,8% za jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oblasti:
- finanční půjčka
- Půjčka na nemovitost
- Investiční půjčka
- Půjčka na auto
- Konsolidační dluh
- Zpětný odkup
- Osobní půjčka
- Jste ve spisu
Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste ji kontaktovat.

PS: Dostávejte oznámení o svém přenosu na mobil.

Kontakty:
E-mail: momirnjezic803@gmail.com
Whatsapp: +22 951 589 194

(odkaz)Momir NJEZIC | 13. 1. 2021, 14:28

Vážná a čestná půjčka, půjčky s Moi Momir NJEZIC na 2,8%.

Jednotlivci odkudkoli, pan Momir NJEZIC nabízí půjčky od 2 000 do 900 000 EUR každému, kdo je schopen splácet s úrokem 2,8% za jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oblasti:
- finanční půjčka
- Půjčka na nemovitost
- Investiční půjčka
- Půjčka na auto
- Konsolidační dluh
- Zpětný odkup
- Osobní půjčka
- Jste ve spisu
Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste ji kontaktovat.

PS: Dostávejte oznámení o svém přenosu na mobil.

Kontakty:
E-mail: momirnjezic803@gmail.com
Whatsapp: +22 951 589 194

(odkaz)Pekarovà | 31. 8. 2020, 12:43

financování zdarma pro všechny

Ahoj všichni.
Pro všechny vaše potřeby půjčky nás neváhejte kontaktovat.
Poskytujeme půjčky od 50 000 Kč do 500.000 000 Kč všem vážným lidem a jsme schopni je splácet s úrokovou sazbou 2%.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na následující adrese:
  halinapekarova@gmail.com

děkuji.

(odkaz)Vilma | 8. 2. 2019, 12:14

Jo s proč je tenostravablog doslova zas..aný nabídkama půjček. Proč to
admin nesmaže. Koho to zajímá? Úroveň tohoto blogu šla dolů hodně.

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 12. 11. 2015, 11:48

?

Nevím co tím myslíte, vložte sem prosím odkaz. Děkuji.

(odkaz),,, | 12. 11. 2015, 11:18

Info

Ráda bych se dozvěděla, zda bude v provozu "OB všechny příspěvky"
Zatím se tak nestalo - je tam pouze odkaz na "Nápady a připomínky".

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 12. 11. 2015, 2:28

11. 11. 2015 probíhaly technické úpravy

Velice se všem omlouvám, ale během 11. 11. 2015 nebylo možné využívat všechny funkce těchto stránek, zejména vkládat diskuzní příspěvky.

Momentálně by vše mělo již znova fungovat. Pokud objevíte jakoukoliv nesrovnalost, napiště to prosím do této diskuze.

Děkuji.

(odkaz)Alex | 9. 1. 2015, 10:50

chybí Encyklopedie města Ostravy

Jistě znáte Encyklopedii města Brna. Ostrava by si podobný projekt jistě zasloužila. Encyklopedie města Ostravy na webu by byla nesporně přínosem.

http://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 23. 12. 2014, 1:22

Změna antispamové otázky

Tímto upozorňuji, že od dnešního dne se změnila antispamová otázka. ;-)

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 23. 7. 2013, 17:59

Na své odpovědi na Vaše tvrzení, že se "OstravaBlog se vyhýbá tomu, co je skutečně závažné ", nic "emotivního" nevidím. Snažil jsem se Vám jen ve zkratce napsat, jak Vámi položené otázky a tvrzení vnímám. Pokud se najde kdokoliv, kdo se tématu chce věnovat, má na OB prostor.

(odkaz)Alex | 23. 7. 2013, 15:19

Jen jsem odpověděl na redakční dotazy

Proč tak emotivně - nepsal jsem přece, že "toužím" znát Palasův příjem, tak proč mi to podsouváte? Chápu, že o některých tématech nepíšete a manévrujete jen v jakémsi společensko- kulturním rámci. Moc práce obstarat takové články nestojí a nebudou s tím (velké) problémy. Ostatně to ani nevytýkám, naprostá většina médií v Česku to dělá stejně. Jinak ten Palas v "čele Ostravy" nebyl, dostal se ale na pozici krajského hejtmana a to už za pozornost snad i v Ostravě stojí. Nelze pominout, k jakým majetkům se tento člověk v politice dopracoval. Nejde o to, že by to bylo pro někoho bulvárně zajímavé, jak se možná domníváte a jste nad taková témata asi povznesen. Lidé toho typu jako Palas mění ale moc za peníze. Nejde v Ostravě jen o něj. Pokud se tím nikdo v Ostravě nezabývá a vy se omezíte jen na tu kulturu a něco málo kolem toho, je to špatně. Ptal jste se, jak se OB líbí a jaký by měl být. Tak jsem odpověděl. Je příliš odtažitý od reality, vyhýbá se závažným tématům. V tom by se měl změnit. Ale s vámi se moc diskutovat nedá. Můžete zase obhajovat a vysvětlovat, proč to děláte tak, jak to děláte o že o politiku se nebudete starat. Budete mít poslední slovo, v diskusi na toto téma už nebudu pokračovat.

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 22. 7. 2013, 23:10

to Alex:

Náš záběr je Ostrava a jeho okolí. Pokud vím, tak Palas nebyl nikdy "v čele Ostravy". Palas je od roku 2010 senátor za senátní obvod č. 64 - Bruntál.
Nicméně i jemu jsme se v roce 2010 věnovali: http://ostravablog.cz/komentare/renesancni-clovek-palas-myslivec-hejtman-senator/ a starší: http://ostravablog.cz/komentare/komuniste-ve-vedeni-kraje-je-to-desive-ale-co-dal/ Pokud vím tak momentálně je chráněn imunitou senátora a nikdo o jeho vydání senát nepožádal. Pokud se pletu, prosím o opravu a případný odkaz na zdroj. Pokud chcete znát jeho příjem, mohu se rozepsat, nicméně bych tím porušil zákon a za to mi to nestojí. Pokud však po tom toužíte, požádejte na kraji (např. na čestné prohlášení dle zák. č. 159/2206 Sb., o střetu zájmu) a senátu o nahlédnutí.

Politika se na OB řeší jen v širších společenských nebo kulturních souvislostech, s důrazem na komunální politiku Ostravy. Třeba zmíněná galerie, nebo knihovna, nebo architektonické a urbanistické soutěže, ale i mnoho další kauz má OB zmapované ze všech médií nejobsáhleji.

A to i pomoci čtenářům OB, kteří vkládají své názory a odkazy do diskuzí - za to patří všem poděkování. Osobně vnímám OB jako bohatý archiv fungující od roku 2004.

(odkaz)Alex | 22. 7. 2013, 13:11

OstravaBlog se vyhýbá tomu, co je skutečně závažné

Jak skončilo policejní vyšetřování kolem Palase, o kterém se psalo před nějakou dobou v Česku v médiích? Jak mohl být takový člověk, kterého jeho učitel ze SŠ nazval blbem (ze dvou předmětů u matury neprošel a opakoval ročník), v čele Ostravy? Odkud vzal ty desítky nebo možná stovky milionů na pořízení majetku? OstravaBlog se pouští jen do krotkých témat, "nejvýbušnější" je asi ten kolem galerie, ale do politiky už nezasahuje. A tam se vesele mění moc za peníze. V Ostravě možná víc, než kde jinde. A na blogu se s prominutím omílají často hlouposti. Pak se nelze divit, že to dospělo tam, kde to je...

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 15. 7. 2013, 8:28

Líbí se vám Ostravablog.cz? Chcete pomoci a přispět na provoz?

(Stačí i malá částka.) Můžete nově využít tlačítko "donate" (přes PayPal) v pravém sloupci.

Za jakoukoliv pomoc děkujeme.

OstravaBlog.cz založil v r. 2004 Dimitrios Vlasakudis, kterému tímto patří velký dík, jako nezávislé médium. Štafetu jsem převzal v roce 2011 (Více také v historii tohoto diskuzního vlákna).

Aktuálně potřebujeme sesbírat peníze na server na další rok. Náklady OB tvoří pronájem virtuálního serveru (350 Kč měsíčně) a platba domény. Jiné finanční náklady zatím nejsou. Slovo "zatím" jsem užil, jelikož bych si velice přál moci autorům zveřejněných textů a fotografií vyplácet odměny. V současné době zvažuji možnosti mikroplateb jako dobrovolné odměny autorům za jednotlivé příspěvky.

Příjem z reklamy (Google AdSense) nebyl za dobu jeho nasazení vyplacen. Na OstravaBlog.cz je pak již jen reklama partnerská, jiné než zmíněné nepřijímám.

Dotazy pro další diskuzi:
Jaký máte na možnosti přispění na provoz OstravaBlog.cz názor? Líbí se vám Ostravablog.cz? Chcete pomoci?
A jako poslední zopakuji otázku z března 2011: Jaký chcete mít vlastně OstravaBlog.cz?

(odkaz)aldik | 13. 7. 2012, 18:05

Mautycka

To aby tam admin dal třeba 54+36 :D

(odkaz)Mautycka | 4. 7. 2012, 9:08

2

Koukám, že se spamboti naučili sčítat 1+1...

(odkaz)Ladin | 25. 4. 2012, 13:09

dotaz

Nemohly by se příspěvky, pokud nezadám kontrolní součet 1+1, nesmazat a jenom zobrazit upozornění? je to otravné psát znovu

(odkaz)pavla kostihová | 1. 4. 2012, 14:37

pajacek

jací byli významní rodáci

(odkaz)Ladin | 1. 3. 2012, 16:30

http://www.nasliberec.cz/index.php

Jenom pro zajímavost, narazil jsem na stránky podobné OstravaBlogu vycházející v Liberci, podle prvního dojmu se více zabývá politikou a méně kulturou a je to tam kapku živější...
http://www.nasliberec.cz/index.php

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 514