Diskuze na téma Národní divadlo moravskoslezké

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Lobo | 6. 4. 2018, 17:02

to PRAVDA

No, upřímně řečeno, ono asi neumírá, ale život vypadá jinak:-)
Skutečnost je taková, že dramatické umění šlo v posledním čtvrtstoletí strmě dolů, a to všude. Zpovykaní porevoluční dorostenci dávali ostentativně najevo, jak je vzdělání nudí a jak jim netřeba (Jana Hlaváčová věděla, proč utekla z DAMU) a teď je to v divadlech vidět: co se neukřičí, jak by se neuhrálo. Asi jako by fiharmonie hrála furt forte, takhle si v divadlech připadám.
A těch pár přeživších předrevolučních reliktů se hluboce soustředí na to, aby si při každé příležitosti nablili do vlastního xichtu, jak chudáci na těch jevištích za totáče trpěli... jeden disident vedle druhého:-) A nafrněné omladině nejsou schopni říct ani popel, jinak by kádrově neprošli do další sezóny:-)

Tož tak.

Akorát že tento stav je všeobecný, týká se celoplošně divadel v ČR jednoho vedle druhého.

Jen ta zdejší vědma vytvářela dojem, že NDM kráčelo tomuhle funusu v čele. Houby. Není ani lepší, ani horší než jiné.

(odkaz)PRAVDA | 6. 4. 2018, 9:47

VLADINIRE VASKU opravdu umira?

(odkaz)Vladimír Vašků | 5. 4. 2018, 20:30

NDM umírá.

(odkaz)Ferdinand , starý klaun | 25. 3. 2018, 13:31

Dobrá zpráva není žádná zpráva. To je přece novinářská klasika o pokrývačích...
Takže Jana K. nemá důvod něco psát.

(odkaz)Lobo | 24. 3. 2018, 22:27

Thalie za 2017

Paní Jana K. se v hrobě obrací.
A tak je to také dobře

(odkaz)Pan Kapištník | 18. 3. 2018, 20:38

Kapejte jako já!

Kapinky kapičky kapity kapylilinky kapy kap!

(odkaz)Divák | 16. 3. 2018, 18:12

Lady Macbeth Mcenského újezdu

Velmi emotivní opera, vynikající orchestr, sbor a sólisté, zvláště pak dámy Derilová, Jelínková a pánové Bárta, Zaplechny, Medňanský, Kettner a Kurowski. Pan Bárta mě tentokrát mile překvapil i po herecké stránce, roli kupce měl vypracovanou do nejmenšího detailu. Přestože je opera delší, tentokrát mi to ani nepřišlo. Gratuluji a vřele doporučuji.

(odkaz)PRAVDA | 7. 2. 2018, 8:43

Paní Jano.K kde jste???

prosím kde Vás máme? opravdu je tu bez Vás nuda a čtení už není tak výživné....................chich

(odkaz)Artist | 29. 1. 2018, 15:38

Kost

Výborně Jano K. Kost je pryč, jenom setrvačností šňupou. Už jim ji neházejte. ať se požerou navzájem. Karavana jede dál.

(odkaz)Svěží vítr | 28. 1. 2018, 23:00

Vildungová

"Sorry jako,ale...", milá paní Vildungová, zřejmě špatně čtete mé příspěvky - já naopak a myslím že i dost "čitelně" zpochybňoval právě tvrzení nicku "Pravda", který se vyjadřoval o spojení JanyK s Vašim jménem. Ale díky za ten útok, leccos snesu.

Hawk.

Hezký večer.

(odkaz)Stella | 26. 1. 2018, 17:50

Drahá paní Jano K. Vildungová

Šmarija měňte aspoň styl psaní, když přeskakujete mezi alter egy, takhle je to strašně nápadné a hned Vás každý pozná. Není to pak žádná sranda. Dík.

(odkaz)Vildungová | 25. 1. 2018, 7:55

Vysvětlení

Svěží vítr.
Je zábavné sledovat vaše názory. V Ostravě jsem byla asi desetkrát na premiérách opery a baletu. Nejsem Jana K.. Neznám Janu K.. Recenze a rozhovory píšu pod svým jménem. Byla jsem zaměstnána v jedné velké firmě v Praze. Nyní do Ostravy nejezdím, nemám důvod. Klasické balety jsou v Ostravě na ústupu. Na tanečky, které provozuje paní Dřímalová nejsem zvědavá!!! Kde jste vzal informaci, že jsem byla spolupracovnicí Jany K. je opravdu zábavné!!! Na činohře jsem v Ostravě nebyla a nikdy jsem o ní nepsala!!!

(odkaz)Svěží vítr | 24. 1. 2018, 14:36

Pseudonym Jana K. je dávno čitelný.....

Ano? Opravdu Pravdo? A z čeho tak soudíte? Viděl někdo p. Vildungovou živě? Na fotografiích, na videu? Zkoušel/a jste tu Vaši "Pravdu googlit?" Nechci se přít, ale na mně to jméno činí dojem dalšího účelového pseudonymu - zřejmě pro média typu Opera plus, Opera Slovakia a Ostravan.cz a další "krycí manévr" zde. Nikde žádná fotografie, jen "Olinka", balet, Olga Romanko a Porta a nevraživost zejména vůči naší opeře a činohře.
Naopak, jsem skálopevně přesvědčen, že dle její "anabáze" zde a často i interních znalostí z provozu, jde o zneuznanou kmenovou zaměstnankyni NDM.
Vzpomínám si, že zde před lety tvrdila, že úzce několik let spolupracovala s bývalou tajemnicí Janou K. a že ji dobře zná(určitě lze zpětně v příspěvcích dohledat), troufám si tvrdit, že jde opět o pseudonym, neboť mi není známo, že by v historii byl v NDM člověk tohoto jména zaměstnán.

(odkaz)PRAVDA | 24. 1. 2018, 10:46

PRAVDA

pseudonym Jana K. je dávno čitelný že paní VILDUNGOVÁ?

(odkaz)Svěží vítr | 21. 1. 2018, 19:22

Asi chystá nějakou rééžii?...

(odkaz)Clown Ferdinand | 19. 1. 2018, 18:00

2 ?

Nechval dne před večerem!

(odkaz)? | 17. 1. 2018, 12:13

Jo, paní Jana K. se vám na to vykašlala. Paní Jano - správně.

(odkaz)Jiří | 16. 1. 2018, 23:19

Jaký byl Otello?

Vážení fandové opery z Ostravy, vyhlížím, kdy se zde objeví ohlasy na Otella, jsem docela zvědav, ale rozhostilo se záhadné ticho.

(odkaz)Lobo | 11. 1. 2018, 13:41

To Artist

Zaplaťpámbu.

Je-li NDO nijaké, je rozhodně líp o něm nepsat nic, než to, co produkuje mysl zdejší grafomanky.

Nicméně mělo by zarazit, že programově pomíjí Arénu, DL, Bezruče, OCNH, SHF... Zkrátka vyhledává, negativní, plivací témata, jako každá narušená osobnost, která má nutkavou potřebu prezentovat výhradně sebe a z okolí si vybírá jen to, co jí k tomuto účelu poslouží jako nástroj

(odkaz)Artist | 11. 1. 2018, 9:11

A je ticho.

Když chceš, aby se přestali psi prát, vezmi jim kost. A přesně to Jana K. udělala.

Zobrazen 21. až 40. příspěvek z 7217