Diskuze na téma Restaurace, hospody a kluby v Ostravě

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Majka | 20. 7. 2019, 22:27

Mnoho zajímavých slev je případně také na https://slevovykupon.net/

(odkaz)Lenka Bolkova | 16. 7. 2019, 4:36

Rychlá půjčka: leni.bolkova01@gmail.com

Mám kapitál, který bude sloužit k poskytování krátkodobých a dlouhodobých zvláštních půjček od 50000 Kč do 50.000.000 Kč pro každého, kdo chce, aby byl tento úvěr vážný. Zájem ve výši 3% ročně v závislosti na půjčené částce, protože zejména nechceme porušovat zákon. Můžete splácet až 3 až 25 let v závislosti na výši úvěru. Je na vás, abyste prováděl měsíční platby. Požaduji pouze uznání certifikovaného ručně dlužného dluhu a některé části jsou také potřebné Email: leni.bolkova01@gmail.com

(odkaz)Dante | 12. 7. 2019, 10:56

výpovědi o půjčce

Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta

(odkaz)Laura | 26. 5. 2019, 17:40

Rychlá půjčka mezi jednotlivci

Rychlá půjčka mezi jednotlivci
Jsme organizace poskytující úvěry a financování s primárním cílem pomoci lidem v nouzi. Poskytujeme půjčky v rozmezí od 5 000 EUR do 15 000 000 EUR po dobu splácení od vaší volby s úrokovou sazbou 2%.
Email: laurabettery@gmail.com

(odkaz)oscar | 25. 5. 2019, 12:09

Blank

Jsem tady, abych mohl vypovídat o programovaných platebních kartách pana Marka, které lze použít k výběru peněz z bankomatu po celém světě. Byl jsem velmi chudý a neměl jsem žádnou práci. Viděl jsem spoustu důkazů, že jim Mark poslal kartu Hack Blank ATM, vybíral peníze z každého bankomatu a zbohatl. Také jsem vám poslal e-mail a poslal mi naprogramovanou platební kartu. Použil jsem ji a použil jsem ji k výběru 25 000 eur za pouhý 1 týden. Maximální denní výplata je 5 000 EUR za den. Mark dává kartu, aby pomohl chudým. Hotovost přímo z bankomatu s naprogramovanou platební kartou, která pracuje automaticky. Tyto karty nemají registrované číslo účtu a jsou zpoplatněny, mohou být použity kdekoli na světě a nelze je sledovat. Pokud je potřebujete, pošlete je na adresu universalhacker.us@outlook.com nebo aplikaci +13212372438

(odkaz)Raina ping | 15. 4. 2019, 15:04

Loan

Jmenuji se Raina ping ze Singapuru, kontaktoval jsem pana Eliáše o půjčku ve výši $850 000,00 SGD poté mi bylo řečeno o kroku schválení požadované částky půjčky, po opětovném riskování, protože jsem byl tak zoufalý, že jsem si udělal obchod s mým největším překvapení, byla částka půjčky připsána na můj bankovní účet do 48 bankovních hodin bez jakéhokoli stresu, kdy jsem dostal půjčku. Překvapilo mě, že jsem poprvé spadl z podvodu! Máte-li zájem o zajištění jakékoli částky na úvěr & jste v kterékoli zemi, radím vám kontaktovat pana Eliáše prostřednictvím emailu: (loancreditinstitutions@gmail.com)

(odkaz)Raina ping | 15. 4. 2019, 15:03

Loan

Jmenuji se Raina ping ze Singapuru, kontaktoval jsem pana Eliáše o půjčku ve výši $850 000,00 SGD poté mi bylo řečeno o kroku schválení požadované částky půjčky, po opětovném riskování, protože jsem byl tak zoufalý, že jsem si udělal obchod s mým největším překvapení, byla částka půjčky připsána na můj bankovní účet do 48 bankovních hodin bez jakéhokoli stresu, kdy jsem dostal půjčku. Překvapilo mě, že jsem poprvé spadl z podvodu! Máte-li zájem o zajištění jakékoli částky na úvěr & jste v kterékoli zemi, radím vám kontaktovat pana Eliáše prostřednictvím emailu: (loancreditinstitutions@gmail.com)

(odkaz)Milan | 12. 2. 2019, 10:54

zpestření

ahoj, rád chodím po restauracích na ostravsku, jsou takové opravdové, ikdyž ne vždy je to prostředí dokonalé..často by to chtělo nějaké to zpestření, a to se ani nemusí jednat o rekonstrukce interiérů a podobně..postačí například vhodné upoutávky v podobě vlajek muších křídel
https://www.soletasignum.cz/40-musi-kridla

(odkaz)rose | 24. 1. 2019, 10:38

Úvěr bez protokolu

Úvěr bez protokolu
Já jsem jednotlivec a pomáhám všem lidem, kteří potřebují financování svých projektů, s úvěry v rozmezí od 5 000 do 20 000 000 EUR s dostupnou sazbou 2%.
Kontaktní e-mail: rosedupenn@gmail.com

(odkaz)descamper | 22. 1. 2019, 9:44

Rychlá odpověď: půjčky a financování

Rychlá odpověď: půjčky a financování
Dobrý den, jsem jedinec, který nabízí všem vážným lidem mezinárodní půjčky ve výši 4000 až 15 000 000 EUR, úroková sazba činí 2% ročně. Poskytuji úvěry Finanční, úvěr nemovitosti, investiční úvěr, auto úvěr, osobní úvěr. Jsem k dispozici pro uspokojení svých zákazníků bez protokolu v 24h
Kontakt: kimdescamper@gmail.com

(odkaz)Radim Pacovský | 21. 1. 2019, 20:08

Hledám užasné Restaurace

Hledám užasné Restaurace, byl jsem nedávno v restauraci Řízkárna a moc se mi to tam líbilo a chtěl bych najít další tak užasné místo na jidlo.
Kdyby mi někdo mohl pomoci tak řeknete...

(odkaz)Monika | 11. 10. 2018, 8:44

Areál Setina

Kousek od Ostravy se nachází Areél Setina, který je vhodný na oslavy, svatby nebo firemní teambuildingy. Je to krásné místo v přírodě, kde skvěle vaří. Mají spousty kladných recenzí a lidi jsou s nimi velmi spokojení. S majitelem se dá domluvit na všem. http://www.arealsetina.cz/ Sama jsem tam byla na jedné svatbě a byla skvělá. Jídlo a prostředí je nezapomenutelné.

(odkaz)Luděk | 13. 11. 2017, 15:59

U Fejdů neznám, ale znám U Feldů...

(odkaz)Ondra | 2. 11. 2017, 14:22

U Fejdů - Dobrá resturace v Ostravě

Doporučení na dobrou restauraci v Ostravě.

Hlava dubová ani nenapíšu, kde restauarce je :D

Náměstí 68
Klimkovice

A web je: http://www.ufeldu.cz/

Tak dobrou chuť! :)

(odkaz)Ondra | 2. 11. 2017, 14:20

U Fejdů - Dobrá resturace v Ostravě

Jendo malé doporučení na dobrou restauraci v Ostravě:

Tak dobře, U Fejdů, není tak úplně v Ostravě - je v Klímkovicích. Ale co si budeme, z poruby nebo ze Zábřehu je to do Klímkovíc blíže než do centra.

Naprosto brilantní polední meníčka, zvláště pokud musíte trávit dny v Klímkovickém sanatoriu, které by ocenění kuchyně roku rozhodně nikdy nezískali.

pochválit musím i personál a hlavně i pana majitele, který je velice přátelský. A pro jejich domácí husí paštiku se zabíji. No, možná ne doslova, ale vůbec bych se nedivil kdyby jo.

Takže tak. A dejte si jedno z místních piv za mně, vypadají skvěle, ale já nemůžu :)

(odkaz)Meridian | 24. 2. 2017, 11:41

Oprava

Vloudila se chybička: v první polovině příspěvku ne NDM ale ND Praha.

(odkaz)zámeček | 9. 1. 2017, 13:47

svatební hostina hotel Zámeček

Nejlepší místo pro svatební hostinu včetně možnosti obřadu v krásném zámeckém parku http://www.hotelzamecek.com

(odkaz)Lou | 16. 11. 2016, 22:05

HOSPODA

zdareec, je v Ově nějaká fakt LEVNÁ hospoda? marně hledám borovičku za dvacku..

(odkaz)milovnik | 2. 6. 2016, 21:23

Konečně skvělá pizza v Ostravě!

Kdokoliv chce ochutnat výtečnou pizzu v Ostravě nebo v Porubě ať vyzkouší rozvoz z Pizzerie ONEFOOD. Špičková pizza, vřele doporučuji!
www.onefood.cz

(odkaz)jarnemec | 29. 5. 2016, 20:11

Radniční restaurace v Ostravě končí opět fiaskem, zůstane zavřená

„Musíme si o tom promluvit ve vedení města. Chci, aby restaurace fungovala na úrovni adekvátní její adrese a atraktivnímu prostředí. Ale začínám si myslet, že bez rekonstrukce kuchyně to asi nebude možné. Je to velmi smutné zjištění, protože poslední rekonstrukce stála téměř čtyřicet milionů. Byla však udělaná účelově pro dovoz jídel z bývalého Hotelu Atom. Rozhodnutí tehdejšího vedení města se ukazuje jako přinejmenším neprozíravé,“ dodal primátor.

Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/radnicni-restaurace-v-ostrave-konci-opet-fiaskem-fbc-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160528_2249673_ostrava-zpravy_jog

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 499