Diskuze na téma Restaurace, hospody a kluby v Ostravě

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)aggu | 9. 8. 2015, 14:30

U žáby nebo Loděnice v Děhylově.

(odkaz)Filip | 9. 8. 2015, 14:18

NĚJAKÁ DOBRÁ VESNICKÁ HOSPŮDKA U LESA?

Nevíte někdo dobré lidové hospůdce někde u lesa kolem Ostravy? Se zahrádkou,limča,guláš,nanuk...
Takový typ hájenky.

(odkaz)MIlena Kantorová | 13. 1. 2015, 22:08

Restaurace na oslavu diamantové stavby

Ahoj, kdo mi doporučí restauraci, která je bezbariérová, kde vaří normálně (rodiče už nejedí v tak vysokém věku všechno:-). a ideálně mají i v létě terasu....(nebo tak něco). takže hezké prostředí, a kvalitné jídlo? Můžete mi napsat, děkuji. MK

(odkaz)Vaci | 28. 11. 2014, 15:01

Zdravím, co by jute doporučili 14 chlapům za podnik na dnešní večer v Ostravě? díky

(odkaz)adéla | 14. 11. 2014, 8:00

ad´s

Nemáte někdo zkušenost s kavárnou v porubském krytém bazénu? Nemají vlastní stránky, nebo jsem je nenašla, tak mě zajímá hlavně jestli je nekuřácká, abych tam mohla po plavání zajít s vnoučaty.
Dík za informace.

(odkaz)aggu | 3. 11. 2014, 12:37

Dneska otevřela na Poděbradově 23 veganská restaurace Ojero (nové místo).
A mají rozvoz.
http://www.ojero.cz/
Na Nádražní vedle Burgasu už nějakou dobu exceluje Bon Gusta (http://www.bon-gusta.cz/), takže další dobrá zpráva ;)

(odkaz)Martin | 27. 10. 2014, 9:16

La Petite Conversation

Doporučuju, hezké místo
http://www.zivotnacestach.cz/kavarna-la-petite-conversation-ostrava-ceska-republika/

(odkaz)D | 19. 10. 2014, 21:07

hamburger ostrava

Dobrý večer,
neznáte někdo nějakou luxusnější/luxusní restaraci v Ostravě, která by dělala hamburgery?

(odkaz)Radan Seidler | 6. 10. 2014, 21:55

Stará kuželna

Dobrý večer.

@Petr Novák: Jak jsem Vám již odpověděl v příspěvku z roku 2012, v pozdní odpolední dobu mají být malé děti snad už doma.

Jako každý rok, i tento rok jsme navštívili Oktoberfest, tentokrát na počátku září. Děti už mají 8 a 4 roky. U dětských atrakcí se oba kluci vyblbli. Byli tam i známí s holčičkou 1.5 roku. Bez problémů. Dětí tam pobávala spousta, měli tam připravené různé dětské atrakce. Vč. koníků, na které nasednete a projíždíte se mezi hosty, což mí dva synové využili beze zbytku.

Po 18:00 jsme se postupně rozcházeli domů. Jednak proto, že děti už měly dost, jednak proto, že začalo být chladno, jednak děti v tuto dobu tam už nemají co dělat.

Kdybyste dokázal příště něco jiného než jen CTRL+C/CTRL+V. Předpokládám, že jste majitelem nebo provozovatelem konkurenčního podniku v okolí, nebo máte na Radima nějakou osobní pifku.

Hezký večer, Radan Seidler, Slezská Ostrava

(odkaz)Ladin | 6. 10. 2014, 21:54

@Lenka: Podle mě je ta pizzerie OK a myslím že to dokonce nějaký Ital provozuje, takže šok z dalšího Itala v Ostravě být může :-)

(odkaz)Lenka | 6. 10. 2014, 11:33

Restaurace U Šneka

Má někdo zkušenosti s Restaurací u Šneka (pizzerie), Ostrava, Velká 198 blízko Masarykova nám. v centru ? Když tam vezmu Itala, nedostane šok ? Díky za rady

(odkaz)Ladin | 24. 9. 2014, 20:52

@Petr novak

To je nějaký koníček? http://www.emimino.cz/diskuse/recenze-restauraci-88821/

(odkaz)Petr novak | 24. 9. 2014, 1:44

Restaurace Stara Kuzelna

Nikdy nechodte do Stare kuzelny, pokud mate male deti, vyhodi vas majitel kvuli placi
Nas sobotni zazitek daleko predcil predstavy o hezkem veceru, muze za to majitel restaurace Stara kuzelna. Vecer probihal poklidne do okamziku, kd prijel majitel. Bylo pet odpoledne, jedno z nasich deti si dovolilo zaplakat, prisel majitel s tim, ze to rusi ostatni dva hosty, a ze by deti takto vecer nemely chodit do restaurace. Pokud mel spatny den, je to jeho vec, ale toto myslim se nedela. Choval se jak hulvat s fasistou dohromady. Do teto restaurace uz nikdy nevkrocime a upozornujeme vsechny rodice s detmi, sem ne, s velmi zlou byste se mohli potazat. Chteli jsme zde zajistit pomerne velkou akci, po teto zkusenosti sem uz urcite nikdy nezavitame. A radi budeme tyto informace sirit dal, nakonec mame dosti partneru, kteri tady uz nic neutrati. Pan majitel je proste hovado!

(odkaz)Humbold | 15. 8. 2014, 7:37

Restaurace pod věží - nová radnice

Návštěva této restaurace ve mě zanechala dost rozporuplné pocity. Podle jejich webu a podle tv pořadu, který vloni vysílala česká televize "Hospoda U druhé šance" jsem trochu zklamán. Interiér restaurace, možná na pár zbytečných dekorací byl v pořádku. Obsluha rychlá a příjemná, což vzhledem k obsazenosti tří stolů nebylo nijak překvapující. Co mě ale překvapilo byla kupovaná tatarka místo domácí jak prezentují v jídelním listu, což na výtku potvrdila i obsluha (prý teď v létě je nebezpečné vyrábět domácí tatarku). Dále způsob podávání piva, byť mají vlastní výrobu v Garáži a vlastní sklo, tak bych čekal, že pivo bude podáváno v příslušných sklenicích zvlášť pšeničné, které se má podávat v úzké vysoké sklenici, bylo v klasickém krýglu PU. Jídlo chuťově dobré, ale porce velice malá ve srovnání se stejným pokrmem v Garáži. Udělal jsem chybu, že jsem se neozval a nenechal si převážit gramáž, byly to vepřová žebra. Nevím možná to jen moc řeším.

(odkaz)host | 7. 8. 2014, 18:28

Šatlava - Zuzana - Poruba

Přízemí pěkně upravené, příjemné posezení. Bohužel kuchyň totální propadák a katastrofa.

(odkaz)Marcela | 4. 8. 2014, 18:15

restaurece v hotelu Green v Ostravě Petřkovicích

Obsluha příjemná, interiér velmi sympatický, ale bohužel jídlo katastrofa, rozvařené, nechutné, kdy právě to je důvodem návštěvy restaurace. Byli jsme vícekrát, bydlíme poblíž, ale už se tam nevrátíme. To se fakt nedá.

(odkaz)Karla | 29. 7. 2014, 13:07

Vinný sklípek a restaurace Jan Maria

Já bych chtěla vyzdvihnout restauraci a vinný sklípek http://www.jan-maria.cz/www/cz/vinny-sklipek-2/ v hotelu Jan Maria, byla jsem tam teď poprvé a byla jsem nadšená. Jídlo výborné, obsluha milá, prostředí moc pěkné. Těším se na další návštěvu...

(odkaz)aggu | 25. 7. 2014, 20:04

Guest můžu podepsat. Nevím jestli je #1 v Ostravě, ale byly to hodně dobře utracené peníze ;)

(odkaz)Žaneta | 25. 7. 2014, 17:45

Czech

Ahoj, s parterem chodíme do restaurace Guest v Mariankach u kostela. jídlo by se dalo popsat jako gastronomický oragmus ! Myslím, že je to nejlepší restaurace v Ostravě a okolí, doporučuji vyzkoušet! Vaří tam angličan a je to úplně něco jiného než známe.

Zobrazen 21. až 40. příspěvek z 492