Diskuze na téma Tipy na výlety a zajímavá místa Ostravy a okolí

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Olga | 21. 7. 2015, 22:53

Mily Bobe, jste vedle jak ta jedle a tim pro me konverzace s Vami konci. Dobrou noc:-)

(odkaz)Bob | 21. 7. 2015, 21:11

Zelená Olga

Každé město je zelené.Je možná dobře že přes jaro a léto trochu zaroste ten Ostravský hnus,ale na podzim a v zimně se zase všechno ukáže v celé "kráse"!
Když nebudu na zahradě nic stříhat a sekat,za chvilku taky můžu jásat tak jako Olga jak je to všechno fajne a krásně zelené.
Bohužel realita je naprosto jiná.Zeleň jen zakrývá tu hnusárnu co tady všude je.Tak jak už to tady psal nějaký Pavel s Polska:Pár kilometrů od hranic a Ostrava je úplně jiný svět...
Nic si Olgo nenamlouvejte.

(odkaz)krmič | 21. 7. 2015, 16:46

Snad ještě odkazy:
http://www.sareza.cz/
http://www.sareza.cz/letni-koupaliste-ostrava-poruba/
http://www.sareza.cz/letni-koupaliste-ostrava-poruba/koupaliste/

Ano, ty webové stránky nejsou příliš pečlivě vedené - mínusek.

(odkaz)krmič | 21. 7. 2015, 16:36

LKOP

Zajímavé, že zde nikdo nezmínil Letní koupaliště Ostrava Poruba. Je opravdu skvělé! (I když v posledních letech se tam leccos zhoršuje.) Jsem zvědavý, co na ně Jana K. nablije. Znám to tam snad do posledního šutru, po mnoho desítek let, takže bych jí to mohl vyvrátit nebo případně potvrdit.
Samozřejmě, různí lidé mohou mít různý vkus a různé požadavky, U mně ale jednička.

(odkaz)Olga | 21. 7. 2015, 14:21

Tady je jasne pochopitelne, ze Vy budete "blit sracky" na Ostravu za kazdych okolnosti, ubohe, ale s Vami holt nikdo nehne. A jen takova rada, mila Jano K., zkuste zit nekde jinde a pak teprv melte neco o tom, jak ta Ostrava je spatna. Sedet v Ove na prdeli a nadavat a nemit srovnani, je ubohe.

(odkaz)Jana K. | 21. 7. 2015, 13:52

Olgo, Olgo, co Vám ti Brňané uděl.? Kdy Vy už konečně pochopíte, že srovnáváte nesrovnatelné. Brno je úrovní architektury a celkovou atmosférou úplně někde jinde.

(odkaz)Olga | 21. 7. 2015, 12:38

A omlouvam se za preklepy, chtela jsem napsat, "takovych tupcu", tukam na mobilu, tak se preklep stane.. Tady je ale klidne mozne, ze by me nekdo napadl i za preklep!?

(odkaz)Olga | 21. 7. 2015, 12:33

Miniuni i okolo Ostavice v centru od soudu a dal myslim vazne! A na Hrad jsem zapomnela, coz me mrzi!! Ale dala jsem tam atd atd atd. Takze jsem pochopitelne nedala vse. Jeste ze talovych tepcu, omlouvam se za to slovo, jako jste Vy a Bob a opet atd.... Je mensina!!!! Jsem ted v Brne a mluvila jsem tu se spoustou lidi kteri se dnes nebo vcera vratili z Colours a nemohou si festival ani Ovu vynachvalit!! Rikam, jeste ze sem na blog pise jen omezena skupina lidi, protoze kdybych si myslela, ze je tohle obrazek toho, co si lide opravdu mysli, byla
Byla by to hruza. Nastesti to tak neni:-) tak se aspon budu snazit Vam a Vam podobnym, Jano K. Oponovat!!!!!

(odkaz)Jana K. | 21. 7. 2015, 11:52

Ne Bob, ale Vy Olgo! Ani se mi nechce věřit, že jste absolventkou FF. Prý procházka okolo Ostravice. Možná tak na vlastní nebezpečí. Lázně Klimkovice? Myslíte tu architektonickou kýčárnu v poli u lesa? Jo, Ostrava je zelená až na ten industriální smrad (Biocel, chemička, huť, koksovna). A s tím Miniuni to myslíte vážně? Ještě jste zapomněla na hrad.

(odkaz)Olga | 21. 7. 2015, 7:40

Bob se asi pomatl!?!?! Landek, Dolni Vitkovice, Nova radnice - vyhlidka, Stara radnice s muzeem, Miniuni, ZOO, prochazka okolo Ostravice, sportovni areal Skalka Ostrava - vyborny obzvlast pro rodiny s detmi, lazne Klimkovice atd atd atd.....a mimochodem je Ostrava dnes velmi zelene mesto!

(odkaz)Bob | 20. 7. 2015, 23:20

Kam jít v Ostravě na výlet

Například do Prahy nebo jiného pěkného velkého města.Prostě kam koliv,
jen né zůstrat v té hnusné,smradlavé Ostravě.Vždycky když se vracím zpět do Ostravy,jako bych se vracel i o 30 let na zpět-fuj!!!

(odkaz)Martin | 20. 7. 2015, 17:46

Kam jít v Ostravě na výlet

Dobrý den všem,
Jelikož nejsem místní a rád bych přidal na web stránky článek z Ostravy a okoli, který popisuje možnosti kam v Ostravě vyrazit na výlet,za zábavou,na kole atd. Tento článek uveřejním na stránkách www.radicestujeme.eu. Našel by se ochotný spisovatel, jestli ano ať napíše na info@radicestujeme.eu. Díky Martin V.

(odkaz)Jana | 12. 6. 2015, 13:28

Ostrava a okolí výlety

Pokud se nebudete chtít pohybovat jen ve městě, což není na typický odpočinek zcela ideální, zkuste se podívat na http://www.krasybeskyd.hol.es/ Jsou tam zajímavá místa v Beskydech, takže vše v dosahu chvilky. A určitě je lepší výlet někam do klidu do přírody, ne?

(odkaz)Mirka | 29. 4. 2015, 14:32

Laser Arena Ostrava

Minulou sobotu jsme s dětmi navštívili Laser Arenu v Mariánských Horách a úplně nás tahle adrenalinová zábava pohltila. Děti i dospělí se skvěle pobavili a zároveň jsme si všichni zasportovali.
Doporučuji všem, co se nebojí zkoušet nové věci! :-)

(odkaz)Tomáš | 27. 2. 2015, 13:21

Kam vyrazit

Ahoj, ahoj pro všechny, co mají v plánu navštívit Ostravu či její okolí. Minulý víkend jsem si tam taky zajel, ubytovaní jsme byli v Havířově http://www.penzionusupa.cz/ubytovani/ kousek od Ostravy, prostředí samotné i okolí bylo moc pěkné. Už plánujeme, že se tam ubytujeme i na Colours of Ostrava...

(odkaz)Karla | 4. 9. 2014, 15:07

Kam na výlet

Pro partu mladých lidí, co chtějí vyrazit do ulic velkoměsta je Ostrava ideální, je tady kde zajít, kde posedět, na co se podívat. Ale přece jenom asi hodinu cesty od Ostravy jsou krásné Beskydy, tak proč si neudělat pěkný výlet http://www.penzion-ondrejnik.cz/volny-cas/ :-)

(odkaz)Jan | 4. 4. 2014, 21:14

Re.:Cyklostezka na Landek

Děkuji moc za info.

(odkaz)maro | 4. 4. 2014, 10:53

landek

Je to průjezdné bez problému (naposled jsem tam byl minulou neděli), všichni tama jezdí. I když je tam pořád cedulka o sesuvu, značka slepá cesta a podobné strašidla, asi aby byli z obliga, kdyby tam na někoho spadl kámen.

(odkaz)Jan | 3. 4. 2014, 15:15

Cyklostezka na Landek

Chtěl jsem se zeptat nějakého informovaného "kolaře", jestli je už cyklostezka kolem Landeku(a kolem Odry) po loňském sesuvu průjezdná anebo jestli se stále projet pod skalami nedá a platí nadále policejní zákaz. Díky předem za info.

(odkaz)Tomáš | 30. 10. 2013, 14:57

Zábava v Ostravě

Odpočiňte si od všech starostí a využijte úžasných masáží nebo multifunkčního hřiště ve wellness centru Ostrava http://www.jan-maria.cz/www/cz/wellness-a-sport/

Zobrazen 21. až 40. příspěvek z 104