Diskuze k článku Aktuální fotografie ze stavby dálnice D47

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Lucie | 26. 5. 2018, 21:21

Honzik

Dobrý den, pokud sháníte půjčku, chtěla bych Vám doporučit Honzík půjčku, kde najdete veškeré bankovní i nebankovní společnosti. Vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější na www.pujckahonzik.cz

(odkaz)Neva | 21. 9. 2005, 13:01

DV

Díky, pokud byly všechny popisky už včera, tak se omlouvám za svoji nepozornost a slepotu.
Teď je to fajn.

(odkaz)Redakce - Dimitrios Vlasakudis | 20. 9. 2005, 22:48

Pro Nevu

Popisky jsou přímo u fotek v článku (ne u všech, ne vždycky je popisek třeba). Problém je s popisky ve fotogalerii, to ale časem vyřešíme.

(odkaz)Neva | 20. 9. 2005, 14:06

No Mercy, redakce

Výjimečně s Tebou moc nesouhlasím. Jo, momentálně se o žádné hezké krajince mluvit nedá, ale tak nějak si celkem dovedu představit výsledek stavby na fotkách a taky si myslím, že v tom prostředí není co zkazit, spíš naopak.

A proč si celá republika dělá z Ostraváků srandu? Nerozumím sice technické stránce projektování, ale z pohledu laika se mi líbí, že se tu něco děje.
I když, jasně, zřejmě ne vždy a všechno jak by asi řádně mělo.
Na druhé straně celkem hrdě líčím nekrajanům jak se moje Ostrava mění. A Pražákům tvrdím, že tu teď máme mnohem čistější ovzduší než oni.

Redakce - ty popisky by možná teda mohly být pod textem článku, co? Některé úseky si vůbec neumím vybavit kde jsou.

(odkaz)ZajoncZ | 20. 9. 2005, 10:50

Co je na tom špatně? Dálnice přece vede "průmyslovým" územím, kde NEJSOU žádné domy, teda co se ostravského úzenmí týče! Až na tu Opavici u Hošťálkovic to vše vede kolem průmyslu, takže žádné kritiky tady nejsou vhodné! Snad jen můžeme zkritizovat snížení profilu na Rudné, kdy by při záplavách tato v tomto případě jediná funkční spojnice mezi Porubou a centem byla také zaplavena a neprůjezdná!

(odkaz)No Mercy | 20. 9. 2005, 5:51

sdfg

No, jedna věc je stávající situace, se kterou se nota bene dá ještě mnoho k lepšímu udělat a druhá věc je vytvořit z Ostravy to, co je na fotkách. Ale to neřešme. Kdo chce žít v takovém báječném prostředí, ať si v něm žije, nikomu to neberu. To jsem si jen tak posteskl, při pohledu na ty fotky. Potom se ale nedivme, že si z Ostraváků dělá celá republika srandu...

(odkaz)sdfg | 19. 9. 2005, 21:55

No Mercy

Ale no tak...nakonec "radost pohledět" to mohla být už bez dálnice, ty komíny a tak...

(odkaz)No Mercy | 19. 9. 2005, 20:45

Pěkná krajinka.

Moc hezké, takové malebné. Radost pohledět...

(odkaz)Redakce - Dimitrios Vlasakudis | 19. 9. 2005, 17:56

pro ZajoncZe

Díky za připomínku, víme o ní. Sice je to zdánlivě banalita, ale opravíme ji až za několik měsíců, protože se kvůli tomu musí kompletně předělat správa fotek.

(odkaz)ZajoncZ | 19. 9. 2005, 17:17

Skvěle, jezdím jenom přes Rudnou a přes Svinov, takže se mi aktuální stav "dále po proudu" docela hodí pro mé "očička ostravské"...
Jenomže mi ve fotogalerii nějak chybí popisky jednotlivých fotek. Co s tím milá redakce uděláš? =o)

Zobrazeny všechny příspěvky (10)