Diskuze k článku Fotografický výlet na běžkách do Beskyd

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Jan Neradil | 24. 10. 2019, 11:00

Cestování po ČR

V Beskydech jsme běžkovali minulý rok a letos nás čekají Lužické hory. Máme v plánu ubytování v https://www.jitrava.cz/ a užít si krásného Ještědu.

(odkaz)Lukáš | 28. 11. 2017, 15:58

výlety

Mám moc rád výlety a jsme z Ostravska, tudíž jsem také velice rád, že je tu někdo, kdo píše kvalitní články o zajímavých výletech v našem okolí. Dále se dají najít dobré tipy třeba na https://www.venkazdyden.cz/tipy-na-vylety , tam to mají taky moc pěkně popsané ;-) Jinak do Beskyd se chystám i s přítelkyní letošní zimu, takže se necháme inspirovat vašimi radami!

Zobrazeny všechny příspěvky (2)