Diskuze k článku Hnus a špína – vítejte v komplexu Odra ve Výškovicích

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jirka | 20. 11. 2006, 20:25

skelet

Mě skelet u KU připadá uhm... zajímavý. A myslím to vážně. Člověka to nutí k zamyšlení a otázkám. Je to provokující nedodělek, nechal bych to tak jak to je.
Onehda jsem cestoval tramvají a nějaký cizinec se strašně podivoval, že co to tu máme.

(odkaz)Vojta z Bele | 20. 11. 2006, 19:20

to Poly

V mnohém s Vámi suhlasím, ale zároveň musím konstatovat že ostravská Vědecká knihovna je takové nekonečné bla, bla, bla. Ostravě neskutečně schází inteligence ( věřím že nebudu opětovně vymazán). Opakované volení technokratů za primátory, způsobuje mnohé... Člověk který studuje normální vysokou školu v denním studiu a navštěvuje pravidelně knihovnu jako zdroj infomací by nikdy nemohl dopusti takové fiasko typu MSVK na Prokešově náměstí.

(odkaz)Poly | 20. 11. 2006, 12:58

Vypadá to otřesně, toto je vizitka daného obvodu (Výškovice), že nechá komplex tak zdevastovat a nenivestuje do oprav resp. nenutí majitele objektu, protože to bude mít soukromého vlastníka.
Co je však horší, je skutečně ten skelet u Krajského úřadu. Je to přímo hlavní cestě při vjezdu do centra. Myslím si, že město to mělo skutečně přestavět na středisko správních činností i za tu miliardu, jednak by to už nějak vypadalo a taky by vše bylo pod jednou střechou, takže by člověk nemusel strávit den lítáním po úřadech po celém městě. Mělo by se to přestavět už i z důvodu výstavby nové vědecké knihovny, která bude hned vedle i z důvodu výstavby administrativní budovy ctp invest nedaleko. Jakmile budou ty budovy postavené, tak teprve potom to bude jako pěst do oka.

(odkaz)Vojta z Bele | 20. 11. 2006, 12:44

Hnus a špína jsou trošku ostré výrazy. Podobných míst je OV několik. Souhlasím s MiB že skelet je další hrůza, ale i "rekonstrukce" OD ( nebo co to vlastně je?) Laso apod. Stačí se podívat na průhled z ul. dr. Tyrše, anebo na na novou plastiku před bočním vchodem do "OD" Laso. Kýč. kýč, kýč a hrůza ....

(odkaz)MiB | 20. 11. 2006, 11:22

Jojo, je to hnes a des,ale ten skelet u Krajskeho uradu je podle me jeste kapanek vice desny, hlavne proto, ze je takhle moc na ocich...a kecy o tom, co z toho vsechno nebude..tech uz taky bylo...

Zobrazen 21. až 25. příspěvek z 25