Diskuze k článku Katalánské lidské věže v Ostravě

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)dal | 7. 7. 2017, 16:36

Pohled z druhé strany

Pátek odpoledne, rozkopaná Ostrava (především ul. Revoluční, nábřeží Ostravice apod.) a pořadatelé si vybrali pro první ukázku Katalánců Prokešovo náměstí. A výsledek? Totálně zkolabovala trolejbusová doprava, automobilová k totálnímu kolapsu neměla daleko, protože již dávno před oficiálním zahájením stačili chodci pod bdělým okem jedné i druhé policie (ani jedna složka se nepokusila o nějakou regulaci - chvíli pojedou auta, chvíli půjdou chodci) "zklidnit" dopravu na Sokolské třídě. A k jakés takés nápravě nedošlo dříve, dokud průvod nedorazil do pěší zóny u Masarykova náměstí. Podtrženo sečteno - minimálně dvě hodiny se nedalo po Sokolské třídě projet. Kdyby se celá tato akce konala na Masarykově náměstí, na Černé louce, či jinde (třeba u Trojhalí), kde by se nestřetávala doprava s chodci, vše by mohlo mít klidnější průběh bez dalších následků. Takto pořadatelé zklamali jako první, policie k tomuto prvenství neměla daleko. Hlavně, že se ukázala i dvojice strážníků na koních.

Zobrazeny všechny příspěvky (1)