Diskuze k článku Obrazem: Colours of Ostrava 2017, den druhý

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Momir NJEZIC | 13. 1. 2021, 14:36

Propagace půjček společnostem a vážným jednotlivcům,

Jednotlivci odkudkoli, pan Momir NJEZIC nabízí půjčky od 2 000 do 900 000 EUR každému, kdo je schopen splácet s úrokem 2,8% za jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oblasti:
- finanční půjčka
- Půjčka na nemovitost
- Investiční půjčka
- Půjčka na auto
- Konsolidační dluh
- Zpětný odkup
- Osobní půjčka
- Jste ve spisu
Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste ji kontaktovat.

PS: Dostávejte oznámení o svém přenosu na mobil.

Kontakty:
E-mail: momirnjezic803@gmail.com
Whatsapp: +22 951 589 194

(odkaz)Momir NJEZIC | 13. 1. 2021, 14:29

Vážná a čestná půjčka, půjčky s Moi Momir NJEZIC na 2,8%.

Jednotlivci odkudkoli, pan Momir NJEZIC nabízí půjčky od 2 000 do 900 000 EUR každému, kdo je schopen splácet s úrokem 2,8% za jakoukoli požadovanou částku. Dělám to v oblasti:
- finanční půjčka
- Půjčka na nemovitost
- Investiční půjčka
- Půjčka na auto
- Konsolidační dluh
- Zpětný odkup
- Osobní půjčka
- Jste ve spisu
Pokud opravdu potřebujete půjčku, zkuste ji kontaktovat.

PS: Dostávejte oznámení o svém přenosu na mobil.

Kontakty:
E-mail: momirnjezic803@gmail.com
Whatsapp: +22 951 589 194

(odkaz)Jana K. | 23. 7. 2017, 8:42

Aha. Tak jak si v té své blbosti budu, s dovolením, rochnit i nadále. Nicméně soukromé věci hoďme stranou (já si o Vašem přestěhování do Prahy myslím své) a vraťme se ke Colours. Candrbál skončil a já jsem tomu ráda, protože ten shluk Ostraváků (raději je nebudu jmenovat), kteří přijeli na Colouras vykládat jak je to město úžasné a při tom v něm (pro jistotu) dlouhodobě nežijí mi přijde mírně řečeno úsměvné. To jsou ti lokálpatrioti. Celý ten candrbál je mírně řečeno divný.

(odkaz)jarnemec | 23. 7. 2017, 0:19

Fajn, že to uznáváte, každý má právo být občas blbec, škoda, že někdo toho využívá neustále, že...

Jo, mnohé mé komentáře nejsou k Ostravě lichotivé, ale nemyslím si, že Ostrava je marná a rozhodně si nemyslím, že tu žijí je "podržtašky", blbci apod. Naopak, těch je v Ostravě minimum, jen jsou občas, ti záporáci, vidět či slyšet, no... ale to je v naší zemi tak nějak smutný normál.

Nepřestěhoval jsem se kvůli městu, či kvůli lidem v něm. Takže tuto část komentáře vnímám jako OT.

(odkaz)Jana K. | 23. 7. 2017, 0:01

A proto jste se pane Jaroslave přestěhoval do Prahy a mnohé Vaše komentáře ve spojitosti s Ostravou moc lichotivé nejsou, že. Ale blbka jsem. o tom žádná :-/

Pěknou neděli a hodně úspěchů při dokončování mapy...

(odkaz)jarnemec | 22. 7. 2017, 23:43

V Ostravě žije mnoho lidí a jako na každém místě, i blbci. To, že blbci jsou hlasití, neznamená, že všichni jsou blbci.

V Ostravě znám stovky neskutečně úžasných lidí a blbec není ani jeden.

Ale znám jednu blbku, ne podle jména, jen podle nicku.. Jana K.

Všem ostatním přeji hezké sluneční, občas deštěm přerušené, dny. ;-)

(odkaz)Jana K. | 22. 7. 2017, 17:56

Paní Vilmo, také mám vážné obavy, aby ty skutečné a hlavně jediné pravé Hradčany nepotkal osud Dolních Vítkovic.

(odkaz)Jana K. | 22. 7. 2017, 17:47

Ale pane Ullmanne! Proč ta vztahovačnost? Já si Vás jako fotografa velice (!) vážím a Vaše fotografie považuji za velice kvalitní. Dokonce si myslím, že patříte k nejlepším fotografům v Ostravě a příští vedení NDM (bude-li konečně nějaké - v dohledné době:-/) by Vás mělo angažovat. Protože fotky NDM jsou povětšinou jedna velká katastrofa. A co se těch blbců týče a mého případného vstupu do politiky, tak na to Vám mohu odpovědět jednoduše: parafrázovala jsem Petra Sedláčka (zdroj: FB Petr Sedláček) s dodatkem, že má bohužel pravdu. Vstup do politiky jsem zvažovala v 90tých letech. Dnes už je všechno zničeno, deklasováno, pokořeno a z nás jsou pouze lokajové a podržtašky, kteří slouží zahraničním korporacím. To co předvádí např. Zaorálek na letošním festivalu, nebo to co předvádí ANOnisté - Vondrák, Macura, nebo ODSáci - Unučka, Štěpánek, Svvozil ad. je taková ostuda, že já jen krotím hlavou a STYDÍM se 24 hodin denně!!!

(odkaz)Werner Ullmann ostravablog.cz | 22. 7. 2017, 16:35

pro Jana K 2

Dobrý den Jano k. Můžete mi říct proč mě urážíte a ostatní Ostraváky? Píšete - A že je Ostrava městem blbců napsal. podotýkám velmi trefně, pan Sedláček. Moc Vás prosím Nechoďte na ostravablog.cz Na Vaší jedovatou slinu tady není nikdo zvědavý. Děkují za vyslyšení mé prosby.
Ps: Kdo Vám bráni vstoupit do politiky, do vedení města blbců (podle Vás) a všem ukázat jak na to a se to dělá. Pokud pod Vaším vedením bude Ostrava vzkvétat osobně se Vám pak omluvím. Tedy pod podmínkou, že mě vyjmete z blbců. Vím co teď napíšete. Já to myslela na vedení ne na vás a na jiné. Tak to, prosím nepište.
Ps2: Festival je super Zlatce držím palce

(odkaz)vilma | 22. 7. 2017, 14:17

Paní Jano, super. Pravda pravdoucí. Colors je trapárna i s tou vyžile vyhlížející Zlatuší. Hlavně si hraje na něco víc oproti ostatním festivalům a to mi přijde
trapné a uboze ostravské. Na začátku to bylo docela fajn, ale teď ? - divné.
A podívala jsem se na toho Zaorálka s ostravskýma Hradčanama. To teda
vypadá,.nevím co je na tom hezkého?, je to jeden velký hnus. Co si to tam
všichni namlouvají, jak jsou Dolní Vítkovice snad dokonce prý krásné. Jen aby ty opravdické Hradčana nedopadly taky jako ty vítkovické zříceniny .
No a Zaorálek si hraje na happy mladého politika či co, nová image. Akorát
se tam potřeboval zviditelnit, jinak na Ostravu kašle, jen sliby s bytama OKD.

(odkaz)Jana K. | 22. 7. 2017, 9:26

Tam ještě schází Hanička písnička se šampíčkem a máme vymalováno. V noci smog jako prase - Indiáni vypouštějí něco černého, Přívoz je také černý - náměstí Svatopluka Čecha má asi samostatný festival Romále... A do toho všeho plantající regionální politici. Ostrava!!!

Zobrazeny všechny příspěvky (11)