Diskuze k článku Obrazem: Interiéry obchodního domu Textilia

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)karel | 13. 6. 2013, 14:03

atypický interiér

To je škoda, takhle to nechat zchátrat. No, já mám naštěstí už navržené interiéry, tak by mi to mělo klapnout *** odkaz reklamního příspěvku smazán redakcí, viz bod č. 3 Pravidel diskuze, děkujeme za pochopení *** A ještě atypický nábytek budu mít :)

(odkaz)Dita Nová | 19. 9. 2011, 0:09

Je to hnus

Je to hnus nechat takhle zchrátrat chloubu obchodních domů.Ti,co za to můžou jsou hovada.

(odkaz)Ursus | 20. 8. 2011, 22:18

Z toho je jednomu do pláče. :(

(odkaz)Dana | 18. 8. 2011, 16:44

To je masakr...

... to snad ani nemá smysl komentovat. Z toho je člověku jednoduše jedině na zvracení.

(odkaz)Rýša | 17. 8. 2011, 11:12

Také se musím přidat k předešlým příspěvkům a vyjádřit když už ne vztek, tak alespoň velký údiv, kde až to minulí a soušasní vlastníci přivedli. Mohla to být chlouba centra města a zatím tolik roků jen velká ostuda.

Onehdy tady někdo přirovnával Ostravu a Vídeň. Já si teda nedovedu představit, že by v centru Vídně nechali tak dlouhé roky chátrat nějakou budovu, navíc, která kdysi byla vyhlášeným obchodním domem. To opravdu jen a jen tady máme tak neschopné radní, že nemají páky na tyhlety rádoby podnikatelé? No asi by to šlo, ale to by nesměla mít navrch všude všemocná korupce. Ta tu vládne, morálka se zatím vytratila. Doufám, že ne napořád.....

(odkaz)Luděk | 17. 8. 2011, 8:57

Ono je více než jasné, že majitel čeká až bude budova v takovém stavu, že bude povolena demolice a pak na onom místě vystaví něco "hezkého", "moderního" za co nejnižší náklady. A dělá taky vše proto aby se tak stalo co nejdříve. Příběh více než podobný osudu Petrovy boudy v Krkonoších.

(odkaz)Neva | 17. 8. 2011, 8:39

...asfalt a peří...

je málo!
Všem hňupům, co to dopustili, zabavit majetky a vystěhovat do holobytů nejlépe do nějaké vytopené oblasti.
Nedávno šly mejlem podobné fotky, to až srdce bolí při pohledu na beznaděj.

(odkaz)MoB | 17. 8. 2011, 8:01

Krása... a hnus

Krásné interiéry, jen což... bude jich věčná škoda. A toho hňupa, co za to může, by měli vyválet v asfaltu a peří a nechat nejmíň týden na pranýři.

Zobrazeny všechny příspěvky (8)