Diskuze k článku Předvolební kultivace veřejného prostoru

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)? | 5. 10. 2016, 16:31

Je to vůbec možné?

(odkaz)jarnemec | 7. 12. 2009, 23:03

připomenutí Palase jako "bojovníka" proti večerníčkům

V dnešním pořadu Reportéři ČT ze záznamu promluvil Palas o nebezpečí večerníčku Madla a Ťap :-)

A tak ještě připomínám: "...Od pana Palase jsme se nejprve dověděli že "dostali spoustu mailů a telefonátů", později upřesnil "reakce obrovská ani nebyla, ale prostě tyto reakce jsme zaznamenali". [...] Podle pana Palase jsou myslivci velmi vzdělaní..." http://www.enviweb.cz/?env=les_archiv_gdajd&print=true

(odkaz)Miv | 7. 11. 2008, 9:28

protest

A proti cemu jako chcete protestovat? Jako, ze se schazi demokraticky zvolene zastupitelstvo? To, ze jsou lide trotli (vcetne Tosenovskeho, ktery nedokazal usporadat kampan, ktera by Palase vysachovala) a zvolili si vyznamenaneho clena KGB nic nemeni na tom volby byly legitimni. Schoval bych si protesty az o neco pujde.

(odkaz)Ostraváček | 7. 11. 2008, 9:08

co tak transparent:

Ať žije soudruh Palas, ať žije KSČ(M)!

(odkaz)aggu | 6. 11. 2008, 18:05

13. listopadu je první zastupitelstvo.
chtělo by komančům před úřadem trochu znepříjemnit....

omg, ta ostuda....

(odkaz)Hancock | 6. 11. 2008, 13:03

2 Poly

Souhlasim, je to bezesporu smutna situace. Nicmene porad je zde fakt, ze by za normalnich okolnosti doma za jidlo platili

(odkaz)Vladimír | 6. 11. 2008, 12:30

Kde je krajská nemocnice?

Všem Ostravanům, kteří se těší na ušetřených 30 korun, jenom kratičká poznámka - v Ostravě není žádná nemocnice zřizovaná krajem, takže stejně nic "neušetří". Stačí se podívat na web MSkraje, kde jsou krajské nemocnice...
A ti, kteří naletěli Palasovým slibům , by si měli ten med z huby setřít, aby jim tam nesedaly mouchy.

(odkaz)Poly | 6. 11. 2008, 6:55

2 Hancock

Ja jsem to pochopil, ale jen jsem to chtel napsat tem, kteri si mysli, ze to zrusi vsude.

Jasne, 60 Kc neni mnoho, ale zalezi, jak dlouho lezis. Kamos, student, zije jen s mati a meli autonehodu, vaznou, stravili v nemocnici 2 mesice, a to uz se pak spatne plati, kdyz je clovek tak dlouho na nemocenske, k tomu musis platit najem a jeste vydaje za pobyt v nemocnici.

(odkaz)Ostraváček | 5. 11. 2008, 20:44

Díky aggu, ten blog je dobrý.
Taky přidám jeden, trochu jednostrunný, odkaz:
http://www.freewebs.com/stoppalas/index11.html

(odkaz)aggu | 5. 11. 2008, 18:44

http://michalvojtek.blog.idnes.cz/c/55493/Volite-CSSD-Sazite-Sportku.html

(odkaz)Hancock | 5. 11. 2008, 18:41

2 Poly

s temi 30ti korunami jsem to myslel samozrejme ironicky, proto ty tri tecky. No hold, ne kazdy pochopi...
Co se tyce poplatku za den v nemocnici - 60Kč, dyt stejne penize, ne-li vice utratis za den za jidlo. Dyt jen obed v ramci menu stoji vic, kde mas snidani a veceri a tusim ze ve spitale byvaji jeste svaciny ;) Z tohoto pohledu mi to prijde naprosto v pohode.

(odkaz)aggu | 5. 11. 2008, 18:37

Každý kdo volil palase, a sleduje aspoň ten večerníček musel vědět, kam to tenhle kovaný soudruh posune. A kdo se nechal přesvědčit 30 kačkama u doktora, což je úplně nepodstatná věc, tak ať tu nechá zprávu. Fakt by mě to hnutí v mysli (ano, jsem úchylný) zajímalo.... ;)

(odkaz)aggu | 5. 11. 2008, 18:27

a další perla. na náměstka "hejtmana" se cpe (je cpán) "starosta", lidumil, fanda do parkování aut a spokojený člověk novák z poruby.....
to je na molotov :-)

(odkaz)Poly | 5. 11. 2008, 17:33

2 Hancock

Těch 30 Kč ušetříš jen při návštěvě krajské nemocnice, všude jinde se bude platit. Mě osobně těch 30 Kč vůbec nevadí, myslím si, že to svůj účel má. Já osobně bych byl proti placení za pobyt strávený v nemocnici, ale těch 30 Kč bych každopádně nechal.

(odkaz)Poly | 5. 11. 2008, 17:28

Jak píše aggu, srovnávat Obamu s Babkou může jen naprosto politicky stupidní člověk. Si snad petrpan dělal srandu, jinak to nemůžu pochopit.

(odkaz)Poly | 5. 11. 2008, 17:25

Já z toho rozhodně radost nemám. Dovolit zase komunistům vládnout, i když na krajské úrovni, je nepřístojné. Nechápu, jak tahle strana ještě může existovat, už dávno měla být zakázaná, za všechny ty zločiny z minulosti, jak říkám, budeme litovat. Teď jde jen o kraj, později to budou vládnout v celé republice.

Nechápu proč socani nejdou do vlády s lidovci, většinu by měli, to jsou jen výmluvy Palase, že by to byla slabá koalice, on tam ty komouše prostě chce.

Nevím, i když jsem s Evženem v něčem nesouhlasil, tak byl pro mě symbolem kraje, čestným politikem, který nebyl nikdy zapleten v žádné aféře, a on tenhle kraj pozvedl. Je jen škoda, že v se lidé vyslovili proti němu. Tohle rozhodnutí nás bude zřejmě mrzet.

(odkaz)aggu | 5. 11. 2008, 15:09

no srovnávat Obamu s Babkou, to teda rofl...

(odkaz)petrpan | 5. 11. 2008, 14:58

kultura

je to tak , lidí rozhodli , myslím , že málokdo bude o ovžena a lukšu plakat. myslím , že nedají nic nového , uvidíme volič rozhodl , od komunismu ke komunismu , nějak se ten svět mění , obama taky změna

(odkaz)Hancock | 5. 11. 2008, 13:18

hlavne ze clovek usetri 30kc za doktora...
bolsevik u kormidla, to je zly sen

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 38