Diskuze k článku Procházka okolo Mírového náměstí ve Vítkovicích

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 27. 7. 2016, 10:51

V Ostravě se rodí nové Divadlo Mír. Iniciátorem projektu je herec Albert Čuba

Zdroj: http://moravskoslezsky.denik.cz/kultura_region/v-ostrave-se-rodi-nove-profesionalni-divadlo-mir-20160726.html

(odkaz)Jana K. | 3. 7. 2016, 18:23

Pane Krmiči, na Vaše vtípky nemám dnes náladu. Protože když dojde na věc, tak celém NDM bych nejraději poslala k šípku.... A vzhledem k tomu, že Divadlo Petra Bezruče funguje za dost potupných okolností (herci jsou v podstatě OSVČ a sami si platí zdrav. i soc. pojištění, prázdniny mají de facto za nulu) a dělají městu obrovskou reklamu (což se o NDM říci nedá, NDM je poslední léta jedna velká ostuda), tak být Macurou, tak přednostně řeším DPB. A jestli má Macura naftový vrt, tak klidně ať zadotuje i dvě městské galerie, nové vítkovické divadlo atd. Ostrava je vůbec takové divadlo na divadle, nebo spíše Potěmkinova vesnice.

(odkaz)krmič | 3. 7. 2016, 14:06

Jistě, o dotace smí žebrat výhradně NDM :-)

(Co když má to nové divadlo bohatého mecenáše?)

(odkaz)Jana K. | 2. 7. 2016, 22:17

Zase další sluníčkáři, kteří budou žebrat o dotace? Rozkradení země, stojící na montovnách a na každém rohu festival a divadlo. Přeji panu Čubovi hodně úspěchů - daňový poplatník to rád zacvaká, že :-(

(odkaz)jarnemec | 2. 7. 2016, 19:14

Divadlo Mír – Nová profesionální divadelní scéna v Ostravě.

http://divadlomir.cz/
https://www.facebook.com/Divadlo-M%C3%ADr-674646456024116

Zobrazeny všechny příspěvky (5)