OstravaBlog.cz | Fotoreportáže - Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem

Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem

11. 5. 2009, 6:30 | Fotoreportáže | Dimitrios Vlasakudis, foto Werner Ullmann

Vítkovický Rothschildův zámeček na Výstavní ulici prošel rozsáhlou rekonstrukcí, díky které tato památka z roku 1848 znovu ožila. O rekonstrukci jsme informovali před dvěma týdny, nyní přikládáme fotky z interiéru zámečku. Podívejte se.

Poznámka: Fotografie interiéru jsou z konce dubna, kdy byl zámeček přístupný pro novináře a kdy se interiér teprve dokončoval – proto na některých fotkách uvidíte ještě neusazený nábytek.

Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem Fotografie k článku Vítkovický Rothschildův zámeček obrazem