Diskuze k článku Autobusové zastávky na Rudné

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Jakub Ivánek | 23. 5. 2014, 21:41

ano, o těch prapodivných útvarech u křížení Rudné s Výškovickou vím - na straně severozápadní jsou dokonce odhaleny, tudíž dobře patrné - nevím ale, k čemu to sloužilo, spíš mi to přijde jako velké květináče, případně základy nějakého proměnlivého poutače, ale nevím...

(odkaz)EdKr | 23. 5. 2014, 13:26

Dobře utajené umění

Velice děkuji za zajímavý článek! Chtěl bych ještě upozornit na sérii plastik (snad laviček v zamýšleném parku u zastávek?) u ramp pro pěší k zastávkám Rudná - Výškovická a to na obou směrech - jak do Vítkovic, tak do Poruby.

Plastiky jsou v současnosti již zcela ukryty pod náletovými dřevinami, nicméně si lze pro představu udělat obrázek z linku jedné z plastik ve směru Poruba
http://mapy.cz/s/9WL8

Zobrazeny všechny příspěvky (2)