Diskuze k článku Kulturní život mé fenky Toničky

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)aggu | 2. 10. 2008, 22:52

copa? nemate psa, nadhled, smysl pro humor anebo vsechno najednou? ;)

(odkaz)Dekic | 2. 10. 2008, 22:42

úpadek Ostravablogu

Tak nevím jestli článek je špatný vtip nebo už opravdu neví o čem psát.

(odkaz)aus Nedbal | 2. 10. 2008, 21:00

je mi líto, že je Tonička ochuzena o možnost sledovat filmy v Minikině, zeptám se co se stím dá dělat - jestli to dovolí tak budu vyžadovat volný vstup do Minikina pro svou kočku Tečku... do Černého kocoura na oběd nás spolu taky nepustili - mizerové!

(odkaz)Charles | 2. 10. 2008, 15:25

Vpodstatě souhlasím, ačkoliv fobií ze psů netrpím, na většině míst jsou obtěžujícím prvkem, a nevidím důvod proč by se měli psi účastnit kulturního života - ten je snad určen pro jejich majitele, nikoliv pro zvířata.

(odkaz)slezan | 2. 10. 2008, 14:58

o psech a prednosti pro "mene"

No, kdyby mne nekdo z galerie vyhodil tak, jako Vas, tak se taky nastvu, i kdyz se tam se psem nesmi, jde to rict slusne. Tohle jsme se v Cesku jeste nenaucili, ze podobne zakazy jdou resit slusne - napr. vetou "Prominte, ale psi dovnitr bohuzel nesmeji. Je mi lito." Jasne, razne, ale slusne. Nicmene k tem psum - ja jsem rad, ze psi na radu mist nesmeji, protoze mne tam obtezuji. Pousti chlupy, smrdi a obcas se mne snazi kontaktovat cumakem nebo jazykem, coz nesnasim. Kazdy mame neco, co nam vadi, mi vadi tohle. Tam, kde jsou psi, proste nechodim. Prednost mivaji ti, kteri toho chteji mene - napr. zavrene okno je mene, nez otevrene a tak se ve vlaku vzdy spolucetujicich dovolite, jestli muzete okno otevrit. Podobne koureni - mene je nekuracke a prednost by mel mit ten, ktery chce mene, tj. nekurak. Podle mne v teto logice i pristup nekam se psem je vice, tudiz by meli byt vice respektovani ti, kteri si nekde psi nepreji. U vsech kulturnich zarizeni, ktere jsou otevrene siroke verejnosti, proto ocekavam, ze pristupu psu zamezi, protoze to je ono "mene". Totez cekam u restauraci - tam, kde casto byvaji psi, nechodim. Ale jako kazdy soukromy podnik si ma kazda galerie a hospoda toto rozhodnout sama. Jen jsem chtel, aby tu byl pohled i z druhe strany. Ne kazdy ma psy rad, mne psi opravdu vadi. Nekdo nema rad pavouky, jiny zase psy...

Zobrazen 21. až 25. příspěvek z 25