Diskuze k článku Letní vzpomínka na Ovomix aneb v Ostravě chybí tradiční cukrárna

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Momir NJEZIC | 13. 1. 2021, 16:18

* NA VAŠÍ POZOR RYCHLÉ PŘIPRAVENÍ V PLNÉ BEZPEČNOSTI NA 2,8%.

Ohledně všech problémů s půjčováním peněz kontaktujte madam
Momir NJEZIC. Tato půjčka ve výši 50 000 EUR s ním vrátila chuť mému životu. Pokud jde o vaše půjčování peněz, kontaktujte ho, on
určitě vám pomůže.

Kontakty:
E-mail: momirnjezic803@gmail.com
Whatsapp: +22 951 589 194

(odkaz)Olga | 5. 6. 2014, 15:54

Koukla jsem se na stranky te skryte perly z Vyskovic a vypada to nadherne:-)
Urcite to tam zajedu ochutnat:-)

(odkaz)aggu | 5. 6. 2014, 11:42

Pražské cukrárny jsou víceméně každému ganz egal...
Jeden skrytá perla ;) z Výškovic > http://www.prokopovydorty.cz/

(odkaz)Emilka | 5. 6. 2014, 8:19

cukrárna

erhartcafe.cz moc pěkné :-), je pravda, že taky neznám žádnou takovou cukrárnu v Ostravě. Do cukrářství na Fifejdách chodíme taky, máme to tam moc rádi. Minulý víkend jsem byla v Praze a taky jsem tam narazila na pěknou cukrárnu http://www.cukrarna-hajek-hajkova.cz/vyrobky/. Měli tam výborné věnečky, ještě ted se mi o nich zdá :-D

(odkaz)Honza | 28. 3. 2011, 15:29

Datlová zmrznlina

Na Ovomix vzpomínám. Bylo to jedno z mála míst, kde se dělali ovocné zmrzliny opravdu z ovoce, takže v banánová byla opravdu z banánů. Mě nejvíce chutnala datlová, kterou jsem pak už nikdy nikde neviděl. Byl to stejný unikát jako maková, kterou jsem jednou dostal v Praze u Kotvy.
Při své poslední návštěvě Ostravy jsem bohužel již Ovomix nenašel funkční, takže na datlovou zmrzlinu zbyla jen vzpomínka.

(odkaz)Kačik | 14. 2. 2010, 12:11

Cukrárna - Fifejdy

www.cukrarstvirehova.cz Tuto cukrárnu navštěvuji pravidelně, jsem velmi spokojen.

(odkaz)aggu | 3. 12. 2009, 18:18

úplně jsem zapomněl, štrůdl a kafe lze obdržeti i v Besedě ;)
naproti Spolku.
open hours 10am - 7pm :-/

(odkaz)aldik | 3. 12. 2009, 17:09

aggu

poslední dobou spíš než zářivky a klimatizace v Hm, tak domácí světlo a hluk větráku od počítače =D

.. fakt to není tak strašné? takže už sou v centru cukrárny i s víkendovým provozem? xD

(odkaz)aggu | 3. 12. 2009, 17:04

aldiku, občas je dobré vylézt na světlo a čerstvý vzduch, klimatizace a zářivky z hypermarketů škodí zdraví ;)
fakt, není to tak strašné....

(odkaz)aldik | 3. 12. 2009, 15:53

jak to vypadá s kavárnami a cukrárnami v centru města? na masarykáči? a s jejich otvírací dobou? .. už se to zlepšuje? nebo pořád při starém vše? :/

(odkaz)Rýša | 3. 12. 2009, 15:02

V prosinci

mají otevírat nebo už otevřeli ? zbrusu novou kavárnu a cukrárnu AM CAFFÉ v Ludgeřovicích. Z Ostravy to je co by kamenem dohodil.
Z Ostravy-Petřkovic :-))

(odkaz)aldik | 17. 8. 2009, 16:01

frantisek dobrota

souhlasím :) ..

(odkaz)Frantisek Dobrota | 17. 8. 2009, 14:54

aldik

Tak kazdy jsme jiny ... a to je na tom svete to krasne :-D

(odkaz)aldik | 17. 8. 2009, 12:52

frantisek dobrota

pokud by restaurace, kavárna byla kvalitně zařízena tak mi nedělá problém tam zajít posedět, klidně i na to rande, nebo obchodní schůzku.. a čert vem že všude okolo bude např. logo Sparu /taková ta jedlička xD ) .. důležitá je atmosféra provozovny & kvalita výrobků, no a ceny taky no .. třeba Segafredo kavárny se mi zdají předražené, i když tam mají furt plno (viz.shopping park, ale tam to asi bude i vhodným místem a tou atmosférou, rybičky) :-) ..

(odkaz)aldik | 17. 8. 2009, 12:49

frantisek dobrota

šak já bych do centra necpal hypermarket, jenom cukrárnu s kavárnou akorát že pod značkou řetězce, třeba Spar :) .. navíc třeba Spar restaurace sou vkusně zařízené, a u kaváren by to bylo eště lepší :) .. záleží na místě..

..nebo by to mohlo být formou "franšízy" jakože nějaký podnikatel bude podnikat ve své firmě, ale pod značkou řetězce.. aspon bude mít větší tržby když to bude zavedená značka, a nebude se patlat od začátku se svojí značkou, co si budeme nalhávat, kdysi šlo začít s vlastní značkou, ted už to jde těžko, skoro všechno už je obsazené .. v dnešní době jde každému o ziska až v první řadě, a kdo říká že ne, tak kecá =P ..

(odkaz)Frantisek Dobrota | 17. 8. 2009, 12:43

Aldiku, jsou i jine dulezite veci. Treba ORIGINALITA. Kdyz nekam prijedu, opravdu mne nezajima mistni mekdonald. A pokud jej maji na hlavnim namesti a tvari se, ze to je kvalitni restaurace, tak to jenom svedci o nevkusu mistnich. A ty bys chtel jeste navic dalsi unifikovane podniky? Ja ne, i kdyby tam meli sebelepsi kafe, tak do intersparu nebo hypernovy bych si na kafe posedet nikdy nesel. Ne vsechno se da prepocitavat na rohliky.
Spar a Globus mozna patří mezi nejkvalitnější hypermarkety, ale nejsou to mista, kam se chodi relaxovat, posedet s prateli, nebo nedejboze na rande.

(odkaz)aldik | 17. 8. 2009, 11:15

frantisek dobrota

co máte proti řetězcům? ..důležitá je kvalita :-) .. náhodou Spar a Globus patří mezi nejkvalitnější hypermarkety :)

(odkaz)Frantisek Dobrota | 17. 8. 2009, 10:52

aldik

Dej s tim pokoj. Ze by jeste krome mekdonalda a kfc zacali zabirat mista v centru hypermarketove znacky. Brrrr, otresna predstava.

(odkaz)aldik | 15. 8. 2009, 15:32

interspar

ted zrovna si po dlouhé době dávám výborné zákusky z Intersparu :-) .. mě tak napadlo když malí podnikatelé se do cukráren v centru nějak nehrnou, možná by stálo za to to navrhnout nějakému řetězci, třeba Interspar by mohl v centru udělat cukrárnu s kavárnou (stejně součástí většiny hypermarketů je jejich restautace, v Praze maj i první kavárnu.. takže zkušenosti mají) .. a aspon by měli větší kapitál na rozjezd narozdíl od malého podnikatele :-)

(odkaz)Mertho | 13. 8. 2009, 11:08

Větrník

Ano je to vedle Titty twisteru v bývalé sběrně papíru.

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 93