Diskuze k článku Meredith – „mural art“ na „Ostravici“

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Tomas | 13. 7. 2016, 15:31

Pane Němče, dobrý názor.. :)

(odkaz)Jana K. | 10. 7. 2016, 14:18

Ty fousy bych ještě oželela, ale co mi tom vadí nejvíce, že to je kýč jako bič. Další ostravská hrůza!!! Raději reklama na casino, nebo na divadlo je v centru, nebo za zubní pastu, ale tyhle hrůzy prosím ne!!!! (Je to ještě horší než nedávno naštěstí odstraněný vlakokůň.)

(odkaz)krmič | 10. 7. 2016, 14:06

Jak už jsem jinde poznamenal, té paní záhy narostly fousy - stékající pramínky barvy. Je to vidět i na těchto fotkách, ve skutečnosti ještě více.
Kvalita barev má do těch prvorepublikových reklam (Radion pere sám) asi daleko.

Zobrazeny všechny příspěvky (3)