Diskuze k článku Ostravica-Textilia v letech 1989-2000

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 29. 5. 2017, 14:12

Sestřih záběrů z filmu Život pro Jana Kašpara (1959, režie: Vladimír Sís), kde se objevuje Módní dům Ostravica-Textilia a její okolí. V závěrečné části jsem ponechal i hezký záběr z věže Nové radnice, která byla ve filmu nemocnicí. https://youtu.be/SWVeh21bu44

(odkaz)jarnemec | 21. 4. 2017, 14:19

"Zástupce současného vlastníka Ostravici Daniel Zeman netají, že měli velké plány, ty se jim ale nedaří naplnit. „Proto teď hledáme spoluinvestora nebo kupce,“ potvrdil."

Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/byvale-vyznamne-obchodni-domy-jsou-na-prodej-f3h-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170419_2319969_ostrava-zpravy_woj

(odkaz)Filous | 17. 4. 2017, 21:23

Takové články

byste raději vůbec neměli uveřejňovat. Darmo se člověk .... (rozčílí)!

Zobrazeny všechny příspěvky (4)