Diskuze k článku Počasí naruby, aneb sledujte raději předpovědi v Polsku

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Dominik | 22. 6. 2017, 23:58

Počasí

Já sleduji počasí přes tento server - http://www.meteoprog.cz/cs/weather/Ostrava/. Funguje spolehlivě!

(odkaz)krmič | 22. 5. 2017, 19:21

Ano, jsme na netu, tak proč sledovat počasí v televizi.
Můžete si otevřít podrobné meteogramy z několika různých počítačových modelů přímo pro vaše místo (například Ostrava - město).
Nebudu dávat odkazy, hledejte :-)
Je to docela legrace, když si různé modely odporují, naštěstí ne vždy.

(odkaz)Katarína | 22. 5. 2017, 13:42

I české počasí je užitečné

http://www.pocasicz.cz poskytuje pravdivé a reálne informace, vždy jsem s nimi spokojená

(odkaz)Redakce - DV | 27. 8. 2004, 15:50

Souhlasím, ale sám jsem od jedné meteoroložky tady z kraje slyšel, ať počasí na Primě a Nově nesledujeme, že je to jen přehlídka hezkých slečen. ČT je na tom lépe, mě jen vždycky rozesměje, když ve zprávách slyším, jak například na území celé ČR panují velká vedra, přitom my tady v Ostravě mokneme. Z Katowic bývají předpovědi mnohdy přesnější, chtělo by to každopádně názor odborníka. Příští týden to obvoláme a uvidíme, co nám k tomu řeknou.

(odkaz)conquest | 27. 8. 2004, 14:46

....

Pocasi je velmi slozita vec a musite uznat, ze v TV nova ci prima ale i v CT1 nelze rici predpoved pro celou CR obecne. To by zabralo i 5 a více minut popis jednoho dne. Na druhou stranu je nutné poslouchat detaily předpovedi,. kdy napriklad se meteorolog zmini o tom, ze na SV uzemi bude zpocatku oblacnosti i srazek vice. Pokud zavolate meteorologovi primo, s velkou presnosti Vam to povim

(odkaz)t. | 25. 8. 2004, 10:54

pocasi

To je pravda, nadruhou stranu ja kdyz slysim v Krusnych horach predpoved na

zitrek - tak uz to u nas je, staci kouknou z okna

:-)

Zobrazeny všechny příspěvky (6)