Diskuze k článku Porubský lesopark v ohrožení

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 4. 11. 2015, 20:17

"Výkupy pozemků začaly v roce 2008 a toto je první veřejná debata. Nemohu však ocenit skutečnost, že nám tento projekt, přestože se mělo jednat o debatu, byl prezentován jako jasná fakta. Musíme si položit zásadní otázku, zda byly podmínky výběru lokality zvoleny nezbytně a kdo jim oponoval. Na to jsme dnes odpověď nedostali." http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/vtp-primator-nepresvedcil-20151104.html

(odkaz)Radim Smyček | 20. 10. 2015, 20:29

Petice za záchranu LESOPARKU

Ostravě hrozí další devastace přírodní lokality.
Zachraňme kus přírody pro naše děti.
Podrobnosti po kliknutí na odkaz :

http://e-petice.cz/petitions/petice-na-podporu-zachovani-porubskeho-lesoparku.html

Pěkný den
Smyček Radim

(odkaz)Magistra života | 20. 10. 2015, 11:06

Kdyby jenom ÚHA. V Ostravě platí několikanásobně: kdo je blbec, ten má funkci a kdo je mega blbec, ten ovládá kde co - Semerák, Palyza, Rykala, Novák, Macura. Jenže tyto kecy stejně k ničemu nevedou. Kdo může, z Ostravy utíká (nebo žije několik měsíců v roce mimo ČR) a ten zbytek přežívá, k volbám nechodí a na všechno prdí. Já jsme byla v devadesátkách velkou optimistkou, ale v Ostravě se to zvrhlo, fest zvrhlo. V myšlení a chování se Ostrava vrátila do hlubokých osmdesátek - dělnické, špinavé město a s příchodem kapitalismu i s mega sociálními problémy. Nemáme šanci to změnit, paní Vilmo!

(odkaz)vilma | 20. 10. 2015, 8:24

To je opravdu neskutečný hnus, jestli se to fakt uskuteční, s autorem naprosto souhlasím, už tak se tam všude staví okolo, kde kdysi bývaly krásné louky.
Zrušte ten příšerný útvar hlavního architekta, jeho činnost - někdy spíš zase
nečinnost a neschopnost - jde proti Ostravě.

Zobrazeny všechny příspěvky (4)