Diskuze k článku Trochu delší prohlášení aneb Ivane, takhle se slušná novinařina nedělá

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Lobo | 3. 4. 2017, 22:31

Samohanu
v Ostravanu
dělal Motýl

Sám jsem studem
nad tím údem
oči klopil

(odkaz)Aa | 31. 3. 2017, 23:44

Nesleduji tuto kauzu, ale nevím, zda ještě může Ivana Motýla brát někdo vážně. Jeho typické rozhovory, kde dominuje jeho vlastní názor nad zpovídaným, hovoří za vše.

(odkaz)Petr V. | 31. 3. 2017, 11:52

Ivan Motýl je ukázkový příklad novinářské žumpy. Navíc je sebestředný, stačí si přečíst cokoliv co plodí pro ostravan.cz. Nikdy neopomene zdůraznit sebe, ať píše o čemkoliv. Ani v tom článku v Týdnu si neodpustil psát "o sobě" jako středobodu dění, kterému bylo ublíženo tím, že ho někdo odmítl "dovést na místo". A tak se jen projevila jeho přirozená zapšklost a zmrdství.

(odkaz)Honza | 31. 3. 2017, 10:00

Nesmysl

Dnes si každý grafoman myslí, že napsal bestseller. Motýla znám, ale "spisovatele" Pietoňe nikoli. Nacistická podzemní továrna, tajné chodby ... to vypadá velmi romanticky. Bohužel to je holý nesmysl. Už z toho, že podle autora článku je technicky nemožné se tam dostat. Technicky je možné dostat se do bývalých dolů vždy, je to věcí nákladů. Takže jen taková nabubřelost. Chce to víc soudnosti, ale dnes se publikují i větší hovadiny. Motýla nechte na pojkoji, a raději předložte důkazy. Nepracovali v podzemí Hlučínska nacisti na atomové bombě? A k té "slušné" novinařině. Dnes ji nedělá nikdo, vše jsou jen sračky.

Zobrazeny všechny příspěvky (4)