Diskuze k článku Umisťovat sochu do veřejného prostoru města není snadné

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)aldar | 2. 3. 2016, 11:58

to jarnemec

No konečně.....!

(odkaz)jarnemec | 28. 2. 2016, 13:05

"V neděli ráno (28. února) zmizí z rondelu u Nové radnice socha koně/důlního vozíku. Město odejmulo obvodu tento pozemek a vrátí na místo původní květinový erb Ostravy. " https://www.facebook.com/mesto.ostrava/posts/1026797577358791

(odkaz)jarnemec | 28. 1. 2014, 10:21

Havířovská socha Směrník z dílny Václava Uruby přežila klinickou smrt.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/nechtenou-sochu-smernik-v-havirove-mozna-zachrani-pred-demolici-nektera-z-galerii--1308571

Zobrazeny všechny příspěvky (3)