Diskuze k článku Smíření se nesmiřuje s poválečnými zločiny

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Lubos | 4. 8. 2017, 21:00

Slatanina roku.

Patrně panove změnili dodavatele a nepovedla se jim slušné řečeno inscenace který musí odmítnout člověk který ma rad svou zemi a úctu k její historii.
Vůjtek se ukázal jako totálně pomatený člověk bez rozlišovací schopnosti .za toto veledílo mel mít poukaz na léčení v Opavě podobně jako režisér krejčí který dokázal ze víc je elektrikář a posunovač než člověk který ma rad svou zemi ma úctu k historii a je umělec a ne forsiber. Smutna historie prolezla trapniosti která by zasloužila zvláštní ni cenu ne Galii ale poradnych par racek !!!!

(odkaz)Rene | 27. 7. 2017, 17:07

Ubohost na ntou

Patřil mezi komunitu ktera se historii o zajímá a dlouhodobě hada. Tato hra je vsak slatajinaa ubohost roku ódy autoři a Rejta krejčí by měli skončit nejmíň na pranyri měli hůř . trapné a ubohé!!!!

Zobrazeny všechny příspěvky (2)