Diskuze k článku Festival Colours of Ostrava bude letos zase o něco větší

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Olga | 13. 7. 2015, 16:58

Četla jsem ten článek už loni. Super! Měla by si ho přečíst Jana K. Ovšem, jestli mu v angličtině zcela dobře porozumí... Já z něj měla a mám velkou radost:-) A když vidím dnešní přípravy na Festival v ulicích, jsem hrdá na Ostravu :-)

(odkaz)aggu | 13. 7. 2015, 16:44

Loňská recenze přespolních ;)
http://nbhap.com/events/colours-ostrava-2014/
Jedna věta o Ostravě.
"Its potential is amazingly huge"

Zobrazeny všechny příspěvky (2)