Diskuze k článku Paralelní světy, temnota, hluk a rozdivočelý Cave

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 21. 7. 2011, 7:31

Pavel Klusák: Nick Cave temně rozesmál finále Colours

http://www.lidovky.cz/nick-cave-temne-rozesmal-finale-colours-fcw-/ln_kultura.asp?c=A110719_145308_ln_kultura_wok

(odkaz)Igor | 20. 7. 2011, 23:23

Počet dní

Plně souhlasím s autorem, že dieta by festivalu prospěla. Nafukuje se do délky i do šířky. Ač miluji divadlo, oželel bych divadelní scénu. A také filmy. Úplně by stačilo, kdyby se konal od pátku do neděle ve zhuštěné podobě na šesti scénách (dvě u hradu, dvě na ČL, kostel a NY), kde by se nabízelo více kvality a méně hlušiny.

(odkaz)W.U. | 20. 7. 2011, 12:43

to medvěd

Je mi tě líto, že se ti nic nelíbilo, ale proč teda urážiš. Nikomu se nemůže líbit vše, ale každý si určitě našel co chtěl ( až na Medvěda ).

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 20. 7. 2011, 10:30

to medvěd:

Možná by více prospělo, kdyby jste napsal co přesně se vám nelíbilo, co jste očekával, popsal více vaše zklamání, než svádět cokoliv na někoho jiného.

Osobně považuji letošní ročník za velice povedený. Ale je to asi tím, že jsem věděl na co jdu, našel si kapely, které jsem rád slyšel a atmosféru festivalu jsem si plně užil.

(odkaz)medvěd | 19. 7. 2011, 23:07

10 Kolos of Ostrava

Něco mi říká, že všem (bez výjimky) mediálním mrdkám by prospělo, aby si musely koupit lístek za své a teprve potom nechat proplatit u zaměstnavatele. Možná až potom nebudeme muset číst podobné věci jako Špičkový festival, Světová úroveň... etc. Letošní Kolos of Ostrava byl prostě průs.r:-o

Zobrazeny všechny příspěvky (5)