Diskuze k článku Obrazem: Jerzy Budziszewski / Jeshua Ben-Or v Industrial Gallery

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)jarnemec | 10. 3. 2017, 23:59

Milí diskutéři, pro Kabinet architektury je v letošní rok v mnohém zásadní a zlomový. Aby se letošní festival Archikultura 2017 mohl uskutečnit, chybí nám pár desítek tisíc. Tímto vás žádáme o finanční podporu, svou odměnu si můžete vybrat ještě 5 dní na https://www.hithit.com/cs/project/3310/archikultura-2017

Děkuji.

(odkaz)Jana K. | 12. 2. 2017, 20:04

Ano, máte pravdu. Držím palce.

(odkaz)jarnemec | 12. 2. 2017, 19:46

@ Jana K.:

Dotazy jsem směřoval spíše jiným směrem.

Kabinet architektury není GVUO. Využíváme výstavní prostory Domu umění na základě smluvního vztahu, podobně tam jsou i jiné spolky se svým programem. Kabinet architektury obdobně využívá i spolupráce s dašími institucemi (viz fotky z Industriálu v článku, pod kterým je tato diskuze...) V Ostravě namátkou Sokolská 26 (vždy v dubnu), zmíněný Industriál, ale aktuálně také třeba býv. kuřárna DJM.

Letošní program Archikultury je z větší části mimo Dům umění. GVUO bych nechal nyní stranou, nebo na jinou diskuzi (třeba http://ostravablog.cz/kultura/ostatni/vernisaz-vystavy-cerna-slunce-v-dome-umeni/diskuze/ nebo http://ostravablog.cz/foto/vytvarne-umeni-v-ostrave-pod-naporem-nevkusneho-prostredi/diskuze/)

(odkaz)Jana K. | 12. 2. 2017, 10:20

Pane Jaroslave,
když budu hodně jízlivá, nebyl to jeden z důvodů, proč jste z Ostravy odešel? A co se GVUO týče - pouze zírám. Do předlistopadového a polistopadového období nepůjdu, i když o Jůzovi st. a Beránkovi je co říci... A současnost? Na zblití!!! Nesoudné a hlavně blbé návrhy na přístavby, partnerství s podivnou finanční skupinou ze Slovenska, ale čím to současné vedení totálně zabilo, tak to je paktování se EXEKUTOREM z Prostějova, který jim platí monografie či výstavy.Jsou věci, kterou jsou pře čáru. Jediný posun v GVOU vidím v tom, že mají administrativu (myslím tím prostorově) větší než samotné výstavní prostory Domu umění. Asi po vzoru statutárního města Ostrava - tzv. první republika - Nová radnice = vedení + krajská župa x dnes? Dnes se tam stěží vejde vedení města!!!

(odkaz)Jaroslav Němec | 12. 2. 2017, 3:44

dotaz...

https://www.hithit.com/cs/project/3310/archikultura-2017

hm... tak asi Ostravanům nestojíme za zlámanou... možná děláme něco špatně, tak prosím o komentář... možná Kabinet architektury nemá v Ostravě smysl, prosím o komentář... možná je to špatná cesta, prosím o komentář... možná ..., prosím o komentář... jako vykašlat se na to mohu ihned, během sekundy, prosím o komentář...

Zobrazeny všechny příspěvky (5)