Diskuze k článku Hezké Vánoce a všechno nejlepší do nového roku

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Laura | Dnes 19. 12. 2018, 13:29

Spolehlivý a rychlý úvěr

Spolehlivý a rychlý úvěr
Nabízíme soukromé půjčky (od 4000 do 50 000 000 €) kterékoliv osobě nebo společnosti ochotné a schopné provést vrácení s úrokem ve výši 2% z požadované částky a požadovaného období bez zálohy.
Email: laurabettery@gmail.com

(odkaz)Viktorka | 18. 12. 2018, 11:29

Vánoční dárek pro milého :-)

Můj chlap zase rád nosí košile a jedna se mi strašně líbí zde https://bavlissimo.cz/index.php?route=product/category&path=211_212_214_256 Takže letos k Vánocům to bude tahle pěkná košile a ještě něco k tomu. To musím ještě vymyslet :-)

(odkaz)josane | 16. 12. 2018, 11:40

Nabídka půjček na vaše projekty.

Nabídka půjček na vaše projekty.
Jsem osoba ochotná poskytnout půjčky (od 5 000 do 25 000 000 €) všem lidem schopným splnit podmínky mé nabídky. Úrok je 2% ročně. Jsem k dispozici k uspokojení svých klientů maximálně 48 hodin.
Email: josaannamervanna@gmail.com

(odkaz)Irča | 10. 12. 2018, 13:30

Vánoční kabát

Chtěla bych mému příteli pořídit kabát na zimu. Zaujala mě nabídka kabátu tady https://www.eleganter.cz/panske-kabaty/ Nemohu se, ale rozhodnout jaký konkrétně mu mám koupit a zabalit pod Vánoční stromek :-) Poradíte?

(odkaz)Katka Veselková | 21. 11. 2018, 9:53

Vánoční dárky

Super, už se tu začínají rýsovat zajímavé a pěkné tipy na Vánoční dárky :-) Já se také přidám, pokud to nebude vadit :-) kamarádka čeká miminko. Skuhrá, že nemá skoro vůbec na sebe, jak jí pomalu ale jistě bříško roste, tak se rozhoduji, že bych jí koupila nějaký ten moderní kousek oblečení https://www.mamo-tato.net/category/moda-pro-maminky/1133 který letí. Pro co byste se rozhodli? :-)

(odkaz)dominik | 31. 10. 2018, 18:07

A co toto? :)

A máte někdo rád takovéto dárky: https://www.2din.cz/darkovy-poukazy/ ?? .) Nebo je to o ničem?

(odkaz)Pavlína | 19. 10. 2018, 22:13

dárek

Myslím že ty kalhotky nejsou moc dobrý nápad. :) Když bude takové chtít, tak si je koupí sama. Navíc rozbalovat to s nějakými rodinnými příslušníky by mohlo být takové trapné. Naopak parfém mi přijde jako super dárek (pokud znáte vkus dané osoby). Já letos kupuju ségře dřevěné hodinky http://www.belmonde.cz/drevene-hodinky-edith a řekla bych že z toho bude nadšená!

(odkaz)Dana | 18. 10. 2018, 9:55

Vánoční dárek

Já to budu řešit asi nejspíš hodně parfémy, které nejspíš nakoupím na https://www.esensino.cz/ parfém nikdy nezklame. Alespoň v mém případě to vždycky zatím klaplo :-)

(odkaz)Hanka | 25. 9. 2018, 9:30

Vánoční dárky

A Vánoce jsou opět za dveřmi. Toto letí! Pomalu začínám přemýšlet co komu k Vánocům jako dárek. Myslíte, že ségře tenhle typ kalhotek https://www.sosexy.cz/kalhotky-damske-xxl není blbý dárek? Nevezme to nějak špatně?

Zobrazeny všechny příspěvky (9)