Pomozte nám, prosím, s dotazníkem o návštěvnících OstravaBlogu

19. 4. 2009, 16:35 | OstravaBlog | redakce OstravaBlog.cz

AKTUALIZOVÁNO | Spustili jsme dotazníkový průzkum o návštěvnících OstravaBlogu. Chtěli bychom vás požádat, abyste nám pomohli a dotazník vyplnili. Pro každé médium je důležité vědět, jací návštěvníci na něj chodí. Pochopitelně, díky tématům článků a diskuzím tušíme, zhruba jací lidé OstravaBlog čtou. Přesto bychom rádi měli přesnější data – třeba jak často OstravaBlog.cz navštěvujete nebo jaká je vaše vazba k Ostravě.

Výstup z dotazníku nám dá užitečnou zpětnou vazbu. Na jejím základně budeme moci OstravaBlog.cz dále vylepšovat a mít přesnější představu, jaký je typický návštěvník OstravaBlogu. V případě vašeho zájmu můžeme sesbíraná data zveřejnit – tedy kolik procent dotazovaných na tu či onu otázku odpovědělo tou a tou možností.

Dotazník obsahuje 10 otázek a jeho vyplnění vám zabere asi 5 minut. Otázky, na které nechcete odpovědět, můžete jednoduše vynechat. Dotazník je zcela anonymní, kromě vyplněných otázek o vás nebudeme mít žádné další informace. Data z dotazníku počítá mezinárodní certifikovaná služba Surveymonkey.com, která je pro tvorbu a analýzu dotazníků na internetu nejlepší, a proto jsme ji využili i my.

Pokud byste měli k dotazníku jakoukoli otázku, využijte diskuzi pod článkem nebo nám napište na redakční email redakce@ostravablog.cz. Dotazník necháme zveřejněný, dokud nesesbíráme reprezentativní vzorek, tedy alespoň několik stovek vyplněných dotazníků. Děkujeme za spolupráci.

Aktualizace z 25. 4. 2009: Sběr dat je již ukončen a dotazník uzavřen.

Diskuze | 2 příspěvky (poslední 20. 4. 2009, 17:02)