Diskuze k článku Výsledky průzkumu o čtenářích OstravaBlog.cz

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)andy | 13. 7. 2009, 12:34

zlepseni

Ja bych teto prilezitosti vyuzil k pokusu o prosazeni nejakych zlepseni v komentarich: konkretne bych velmi uvital moznost seradit komentare pod clankem podle data VZESTUPNE. nebo obecneji prevzat nejaky system komentaru z jiz existujicich stranek, ktere je maji nejak lepsi (napr. stormova struktura, hodnoceni) a podobne

(odkaz)aldik | 27. 6. 2009, 22:34

ale ta registrace by byla fakt dobrá, aspon by si každý mohl svojí přezdívku mít chráněnou a mohl by vyplnit některé info o sobě do profilu (skromný profil, ne jako na libku třeba xD) .. ale nechat i diskuze bez registrace :-) .. s tím že registrováni by mohli bud jenom označovat závadné příspěvky a posílat tipy na smazání redakci nebo někteří by měli funkci moderátora diskuzí :-) ..

(odkaz)Dimitrios Vlasakudis - redakce OstravaBlog.cz | 27. 6. 2009, 15:33

pro Pixxela

Jasně, ale už jsme výsledky chtěli zveřejnit, takhle by to zase nějaký čas zabralo. Resp. ty grafy si stejně dělat budeme, tak je pak můžeme doplnit.

(odkaz)Pixxel | 27. 6. 2009, 15:02

to Dimitrios Vlasakudis: Ten můj příspěvek byl myšlen spíše jako vtip;)… Každopádně nějaký graf či koláč (pokud byste získali autorská práva od TV nova xD) by byl mnohem přehlednější… Tak ty data zapadnou do vět a odstavců, takže si člověk musí přečíst článek aby zjistil, jak to dopadlo... není to sice nutnost, ale dost by to zapracovalo na přehlednosti...

(odkaz)Dimitrios Vlasakudis - redakce OstravaBlog.cz | 27. 6. 2009, 14:27

pro Pixxela

Popravdě, zabralo by to dost času (ani ne tak ty grafy udělat, ale nějak úhledně je dostat do článku). Ideálně by to chtělo nějakou pěknou flashovou animaci, že si člověk klikne, vyjedou mu příslušná data apod. Snad příště.

(odkaz)aldik | 27. 6. 2009, 13:58

Pixxel

na koláče drží práva Tv nova :D:D

(odkaz)Pixxel | 27. 6. 2009, 13:26

Škoda...těšil jsem se na krásné koláče:))

Zobrazeny všechny příspěvky (7)