Diskuze k článku David Sventek o Černé kostce

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Alex | 20. 9. 2012, 18:23

víc projektů, víc "možností"

Ten případ knihovny (místo jednoho projektu desítky jiných) je v dnešním Česku pochopitelný a má své vysvětlení. Rozdrobení finančních prostředků do spousty akcí dává víc možnosti pro ty, kteří o nich budou rozhodovat. Nebo je Ostrava výjimkou a korupce, parazitování na veřejných zdrojích zde neexistuje? Vždyť vše, co se zde dělá, je dražsí než jinde. Proč asi? Aby bylo z čeho ukrajovat pro... Z evropských peněz skončí až polovina jinde, než by měla. Takový je zde prý odhad. Jeden tunel v Praze stojí násobně víc než 3 xdelší tunel jinde, jak jsem nedávno viděl v nějakém tv pořadu. A tak to je se vším. I na těch evropských penězích pro Ostravu se hodně lidí přiživí.

(odkaz)Jar. Němec | 20. 9. 2012, 12:32

David Sventek v roce: 2010

"Evropské peníze pro náš region nepropadnou, budou bezezbytku využity. Namísto jednoho velkého projektu půjdou do desítek menších," komentoval převedení prostředků z knihovny ředitel Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko David Sventek s tím, že z 600 milionů korun na knihovnu bude nasměrováno 400 milionů korun do modernizace krajských škol a vzdělávacích zařízení, 100 milionů korun do infrastruktury sociálních služeb a 100 milionů korun do zdravotnických zařízení.

http://cernakostka.cz/index.php?petice=ohlas&detail=140

(odkaz)Jar. Němec | 15. 9. 2012, 23:08

Před čtyřmi roky voliči vybrali oranžovou. Která barva ovládne kraj za měsíc? http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/volby_hejtman20120915.html

(odkaz)Rýša | 14. 9. 2012, 21:42

volby

Volit nejdu!!! A myslím, že by mělo být morální povinností normálního občana ČR jakékoliv volby v této zkorumpované zemi ignorovat. Bohužel jsem došel k názoru - a nejsem sám, že ani NOVÍ NEKKORUMPOVANÍ zástupci LIDU??? dlouho nezkorumpovaní nevydrží a buď MUSÍ táhnout s ostatními anebo už do politiky jdou především kvůli královským platům, všem možným výhodám ad. a my voliči je vlastně k tomu královskému žití dokopeme svými hlasy.
Takže si říkám dost - už nikoho a nikdy, tedy do doby než se něco v této zemi stane. A nestane se nic, dokud budeme volit.
Já jsem skončil - nevěřím totiž nikomu!!!!

Zobrazeny všechny příspěvky (4)