Diskuze k článku Josef Babka o Černé kostce

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Alex | 19. 9. 2012, 14:52

Knihovna v Ostravě na posledním místě...

Pro všechny komunální politiky je knihovna až konci, pokud o ní vůbec uvažují. Jinak by už v Ostravě dávno stála a nevedly by se o ní jen řeči. A jak si na pana Babku vzpomínám z doby před rokem 1990, tak to je ten "pravý" pro takové projekty. Nevěděl jsem, že se ještě motá v politice. Jak ho mohli probůh lidé volit? Vždy, když narazím na takovou anomálii, vzpomenu si na Kunderovo pojmenování Ostravy "město nemožného". Dnes už je na knihovnu pozdě, doplatí na škrty. Ale upřímně řečeno, je v Ostravě nové knihovny, nestačí to, co je u radnice? Studenti VŠ čerpají vše z internetu, mají tam vše od učebnic atd. a knihovny spíš slouží k archivaci. Mluvit o nové knihovně dnes je asi pozdě, už tu dávno měla být, teď se to už nemusí podařit.

(odkaz)Jar. Němec, OstravaBlog.cz | 18. 9. 2012, 19:19

to Coppola:

Odpovědi Miroslava Nováka vyjdou v dalším pokračování.

Další oslovení: Sylva Kováčiková (SNK), Vít Slováček (KDU-ČSL), Pavla Brady (CZ), Martin Schubert (SPOZ) a Lukáš Černohorský (Piráti). Kromě posledního zatím nikdo neodpověděl.

(odkaz)Coppola | 18. 9. 2012, 17:03

To samé je Novák. Ikdybych měl sympatie k sociální demokracii, tak tohoto člověka bych v životě jako hejtmana nechtěl. Zkušenosti z doby jeho starostování v Porubě jsou dostatečné...

(odkaz)MM | 17. 9. 2012, 14:07

Nechápu

Opravdu nechápu jak ho někdo může pořád do kola, znovu a znovu volit. Co všechno komanči v Ostravě udělali, co všechno vyloženě posrali a lidi jim pořád budou dávat hlasy. Ti politikové po nich, to jsou jen jejich "děti", takže co jsme si tady 40 let pěstovali to máme :-(

Zobrazeny všechny příspěvky (4)