Diskuze k článku Baník – Teplice 1:1

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Rýša | 31. 8. 2014, 8:47

Tak mám takový dojem, zda-li by pro Baník nebyl lepší, kdyby minulou sezonu sestoupil do druhé ligy. Tam by možná byl důstojnějším soupeřem. Poslední dvě výhry to byla souhra obrovských náhod a ještě většího štěstí. A včera se zase ukázal v celé své nahotě. Už se Spartou,jeho hra byla příšerná - byť ho mnozí nekritičtí fanoušci skoro blahořečili za ten jeden útok na branku a za ten jeden gol. Baník na hřišti není mužstvo, Baník má na hřišti jen 11 hráčů, kteří mnohdy o sobě vůbec nevědí.

(odkaz)Coppola | 11. 8. 2014, 8:16

Z těch fotek je smutno - jak z pěkného stadionu udělat strašidelnou hrůzu - děkujeme Komise pro stadiony FAČR...

(odkaz)dal | 10. 8. 2014, 21:02

k TV přenosu

...a nebýt několika vypatlanců z řad tzv. fanoušků, tak i televizní přenosTV Slovak Sport by proběhl ke spokojenosti diváků u obrazovek. Nebo jinak řečeno - pořadatelé nezvládli svou práci. Na stadionu sice byl klid (pořadatelé ovšem na tom moc zásluhu neměli), ale za plotem Bazalů bylo tentokrát rušněji.

Vzhledem k tomu, že zatím Baník zřejmě padl Slovak Sportu do oka (ze 3 kol byly 3 televizní přenosy), je možné, že s přímými přenosy se setkáme častěji.

Co se týká hry - zatím to moc na zlepšení bilance nevypadá. V obraně díry jak v ementálu (sice ne pořád, ale když už, tak málem obránci utvoří soupeři špalír), v útoku strach vystřelit - snad ne třetí sezóna plná obav?

(odkaz)Rýša | 9. 8. 2014, 19:10

Liga začala a Baník opět na chvostu tabulky. Stále pokračuje v nemastných zápasech. Jnom aby se mu to nevymstilo. Podruhé už nemusí mít na konci ligy tolik štěstí, že nevypadl,

(odkaz)Rýša | 9. 8. 2014, 19:10

Liga začala a Baník opět na chvostu tabulky. Stále pokračuje v nemastných zápasech. Jnom aby se mu to nevymstilo. Podruhé už nemusí mít na konci ligy tolik štěstí, že nevypadl,

Zobrazeny všechny příspěvky (5)