Diskuze k článku Třinec kazí český florbal

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Ursus | 11. 3. 2009, 14:04

Pravděpodobně se něco podělalo a tým nemá finance na to, aby vycestovalo s větším počtem hráčů, nebo jim odešli hráče, nebo mají prostě jiné záležitosti k řešení (přece jenom nikdo z nich to nemá jako profesionální sport, takže u toho navštěvují dál zaměstnání a podobně).
To, proč neodejdou rovnou, je jasné - pokud tým předčasně odejde ze soutěže před jejím koncem, automaticky to pro něj znamená finanční pokutu. Pokud tým nemá peníze, pak je dohrání sezóny i v takových podmínkách to jediné možné řešení situace. Spíše než o ostudě a kazení (fuj to je tvar) bych hovořil o velkém zklamání (a možná smůle - přece jenom nevíme, co se stalo, jestli na to kašlou, nebo je problém jinde).

Zobrazeny všechny příspěvky (1)