Volejbalisté Ostravy stojí před historickým úspěchem

28. 4. 2006, 13:25 | Sport > | Jiří Popiolek

Už zítra může volejbalový tým DHL Ostrava slavit historický úspěch a vyhrát pro Ostravu po 38 letech extraligu. Stav finálové série s Kladnem na čtyři vítězné zápasy je 3:1, stejným výsledkem včera Ostravští zvítězili na palubovce soupeře a možnost prvního mečbolu mají již tuto sobotu 29. dubna od 17.25 ve sportovní hale Sareza v Ostravě-Přívoze.

Mužstvo vedené zkušeným trenérem Jaroslavem Tomášem, s Američany Chingem a Burrowem a reprezentací i plážovým volejbalem ostříleným smečařem Přemyslem Kubalou v sestavě suverénně kráčí celou sezónou. Ostravští vyhráli základní část a v play-off prohráli jediný zápas právě na Kladně, když předtím shodně zdolali v sériích Brno a České Budějovice 4:0 a ztratili přitom pouze dva sety.

Vítěz extraligy navíc má zajištěn postup do volejbalové Ligy mistrů, a tak by se Ostrava mohla dočkat obrovského sportovního svátku na klubové úrovni i v tomto sportovním odvětví.

5. finále Kooperativa extraligy ve volejbale: DHL Ostrava – Volleyball.cz Kladno, sobota 29. dubna 2006 od 17.25, hala Sareza v Ostravě-Přívozu (Hrušovská ul.)

Diskuze | zatím žádný příspěvek