Diskuze k článku Baníkovští fanoušci bojkotovali speciální vlak, pojedou příště s námi?

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Hankok | 9. 11. 2009, 14:39

Coppola

Ja se ptám co to bylo za frakci ? Ožralové kteří se vždy přifaří ke slušným? Nebo kdo ? zajímá mě odpověď

(odkaz)Coppola | 9. 11. 2009, 12:52

to Ladin, Hankok

Co jste tím chtěli říct, to je mi vážně záhadou.

Celá tato diskuse byla o neházení fanoušků Baníku do jednoho pytle. A jen se objeví nějaký incident, už to děláte opět.

(odkaz)Karel | 9. 11. 2009, 12:34

:)) Asi tak nejak.
Uz maji clanek i tu, hned prvni

(odkaz)Hankok | 9. 11. 2009, 12:22

jj, to byli určitě zase ti ožralci, kteří se vetřeli mezi pravé fans a skrývají se v davu a dělají ostudu těm slušným ;)

(odkaz)Ladin | 9. 11. 2009, 10:57

tomu říkám nacvičené choreo, to muselo stát úsilí..

(odkaz)centos | 21. 8. 2009, 16:36

Hankok

Nevím, co měli v plánu. Třeba se jen proběhnout :) Ale nepřišlo mi, že by chystali nějaký útok na fotbalisty nebo tak.
Trest by dostali už i za toho jednoho, i když menší. Davová psychóza zapracovala a ostatní se přidali..

Násilí jak násilí.. Chápu lovení šál do sbírky a přizpůsobuju se tomu. Ne že bych je někomu bral, to nedělám, ale v jiném městě šálu třeba schovám. Ztráta šály je pro dotyčného ostuda. Ale s násilím nesouhlasím vůbec a kdo někoho napadne JEN proto, že má na sobě jiné barvy, je chudák.

(odkaz)Hankok | 21. 8. 2009, 16:23

ad. centos

No, možná se nikomu nic nestalo, nikomu nic neublížilo. Nechápu však, proč se chtěli dostat na plochu a byli jak zvěř. Protože nejaký mamlas vběhl na hřiště a byl následně zpacifikován ?? To je důvod ?

Co se týče Jablonce, k tomu nemám žádné info, jen z média. Kde není zmíněno, že by to byla potyčka mezi fanoušky. Z toho soudím, že to byl "civilista". Ono, i kdyby nebyl, pro mě je neustále nepochopitelné, že jiná klubová příslušnost je podnětem k fyzickému násilí. V těchto "kulturách" to tak asi prostě chodí, ale i přesto, pro mě je to nepochopitelné.

(odkaz)centos | 21. 8. 2009, 16:15

Hankok

Tam se v podstatě nestalo nic, co by někomu ublížilo. Myslím to v tom videu. Liberečtí říkali, že kolem lítaly kameny, a to už je větší problém. Co k tomu chceš slyšet? Podle mě za to může ten, co tam běhal sám - spustil ostatní. Včera se mi i zdálo, že někteří fans na tribunách z toho moc nadšení nebyli.
Bude za to asi tvrdý trest..

K tomu Jablonci, soudit může jen ten, kdo tam byl. Pokud, jak jsem četl, jablonečtí provokovali a jeden z nich dostal, tak dobře mu tak. Stejně jako ti policajti nebyli asi napadeni pro nic za nic.. To už je ale jiná liga a stávat by se to nemělo, pokud není dotyčný debil nebo ožralý, že neví, co dělá.

(odkaz)Miv | 21. 8. 2009, 13:20

to Hankok (nebo Hancock?)

Myslím, že Bosák k tomu ve svém komentáři řekl vše ...

(odkaz)Hankok | 21. 8. 2009, 13:07

No, ono by se tu muselo promazat asi vice veci, protoze se resi i veci kolem toho. Pravda, trochu offtopic to je. Nicmene bych se rad zeptal zdejsich slusnych fanousku co si mysli o tomhle, jaky je duvod k tomu, ze se deje a nekdo dela tohle: http://www.youtube.com/watch?v=a2kpl3WJqxA&feature=player_embedded

(odkaz)Dimitrios Vlasakudis - redakce OstravaBlog.cz | 21. 8. 2009, 12:55

to Hankok

Bylo to mimo téma, pak by se diskuze rozpadla. Praha a srbští fanoušci se tématu netýkají. Odkazy zakázány nejsou - viz stovky různých odkazů, které tady v diskuzích jsou. Ale musí to být k tématu.

(odkaz)Hankok | 21. 8. 2009, 12:54

No pěkně kluci

Odkazy jsou tu zřejmě zakázány takže jen fragment článku: "Na jablonecké přehradě zaútočili fanoušci proti muži v zeleném tričku. Bili ho pěstmi a trhali mu oblečení," popisuje Knopová. Zelená je totiž klubová barva jabloneckých fotbalistů.

nějací fanoušci Baníku v Jablonci napadli náhodného týpka, jen proto, že měl zelené tričko...??? to fakt ohromné... !! Doufám, že mě nikdo v Ostravě nezmlátí proto, že na sobě budu mít třeba červené tričko...

(odkaz)Hankok | 21. 8. 2009, 12:29

proc mi zmizel prispevek ?

(odkaz)centos | 18. 8. 2009, 21:05

Proti spravedlivému potrestání nebude ta slušná většina namítat asi nic..

(odkaz)Miv | 18. 8. 2009, 20:31

http://fotbal.sport.cz/fotbal/gambrinus-liga/154886-ostravskemu-fandovi-hrozi-za-utok-na-policistu-az-pet-let-vezeni.html

Zkrácené řízení - není co řešit. Snad se s novými zákony bude dařit řešit problémy s fanoušky lépe než dodnes ...

(odkaz)centos | 18. 8. 2009, 14:56

Demolice nejsou tím, čím se zdají být. To bys právě věděl, kdybys měl "štěstí" jako třeba já, když jsem si po návratu ze zápasu v Edenu musel v novinách přečíst snůžku lží o zničených dopravních prostředcích, a dokonce i samotném nádraží.

Mimochodem k předešlému přípěvku: Výjezd do Olomouce je je na tyto ožralé zjevy nejjistější - je to blízko.

"ještě jsem neviděl střískaného fanouška třeba Danzasu Ostrava"
Já jsem nikoho takového neviděl ani střízlivého.

(odkaz)MiB | 18. 8. 2009, 13:41

centos

Na tyhle akce nejezdím...ale každopádně mám informace z míst, ke kterým není možno se jen tak dostat...

(odkaz)centos | 17. 8. 2009, 9:02

Kolikrát jsi byl na výjezdu?

(odkaz)MiB | 17. 8. 2009, 0:24

centos

Tím, že vyjde ČD vstříc ostatním cestujícím, tak zabrání tomu, aby hodní vandalové z Bazalů demolovali jejich vlaky a pak jim musela pořádková jednotka skropit ty jejich ožralé ksichty pendrekama ;-)

Zobrazen 1. až 20. příspěvek z 81