Diskuze k článku Krajské volby 2012

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Jarda | 21. 9. 2012, 8:25

nepomůže to

Rýšo, věřte mi,že nepomůže ani takový zoufalý výkřik. Při posledních krajských volbách jsem odmítl volit se souběžnými volbymi do Senátu ( který pikládám za opičárnu na kvadrát). S naivní doměnkou, že takových jako já bude víc, a že si toho snad někdo všimne. První se splnilo, druhé ne. A když jsem po volbách ( víceméně omylem ) sledoval jakési "zhodnocení" proběhlých voleb nějakým sociologem, pravil, že tento rozdíl le způsoben nevhodným termínem voleb a ... dál jsem to nedoposlouchal, protože mi ruply nervy. Nevím, jaký signál jsou schopni rozlišit ti, co jsou profesionály v sociologii a říct to těm "profesionálům " v politice. Ale prozatím jsem ještě nepřišel na to, jak a kde mám ještě řvát svou nespokojenost. Pokud na něco, co funguje, přijdete, rád se k Vám přidám....

(odkaz)Rýša | 21. 9. 2012, 8:16

Coppola

Sám nezmůžu nic. Ale kdyby k volbám nepřišel nikdo nebo alespoň drtivá většina, to by byl fofr, nemyslíte???,

A začít se nějak musí, tak já začínám - nejdu!!!

Prostě nemůžu volit někoho, kdo pro mne, pro Vás, pro lidi neudělá nic, jen tam jde, aby mohl za královský plat a královské výhody žít jako císař!!! Možná v dnešní naší republice ještě líp než-li císař v dobách minulých!!! Copak to lidé nevidí???

(odkaz)Coppola | 20. 9. 2012, 22:22

Rýša

A co se stane když nebudete volit nikoho? Změní se něco?

(odkaz)Rýša | 20. 9. 2012, 21:51

Alex:

ano, a proto jediné východisko - nejít k volbám! Tento stát se musí vzpamatovat a jinak to nejde, než že lidé nebudou volit nikoho!!!

(odkaz)Alex | 20. 9. 2012, 18:46

Plácání politiků

Kdysi jsem léta chodil do knihovny u radnice, takže nějaký vztah k tomu tématu snad mám. Je zajímavé, jak politici "drží basu", jak se lidově říká. Ti, kteří jsou u moci, se shodnou, že to zatím netřeba a opozice úpí, že knihovna je nutná. Kdyby dnešní opozice byla na radnici, zase by to byly ty strany, které by projekt knihovny opustily a pan či soudruh Babka by v opozici kvílel, jak to na radnici špatně vedou, když nejsou schopni realizovat důstojnou knihovnu. O tom je politika.

(odkaz)Jar. Němec | 20. 9. 2012, 12:27

Nejvýraznější projekt (MSK): Zrušená stavba Moravskoslezské vědecké knihovny
http://www.rozhlas.cz/zpravy/volby2012_eurodotace

(odkaz)Jar. Němec | 20. 9. 2012, 12:24

Moravskoslezský kraj dluží vědecké knihovně důstojné sídlo

http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/moravskoslezsky-kraj-dluzi-vedecke-knihovne-dustojne-sidlo--1112247

Zobrazen 41. až 47. příspěvek z 47