Diskuze k článku Profil Rema Koolhaase, hvězdy současné architektury

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Payus Hill | 9. 2. 2007, 14:13

MiB

asi máš s těmi penězi pravdu...kde jinde může navrhnout něco do samotného srdce města...a pleps to asi taky nebude,aby si nepohrával se svým jménem

(odkaz)MiB | 9. 2. 2007, 13:23

Payus Hill

Přesně tak, ty dvě budovy jsou z těch vystavených na OB asi nejhezčí...obzvláště ten Peking...
Na druhou stranu bych si dovolil nesouhlasit s tím, že se něčeho podobného asi nedočkáme, protože mu špatně zaplatili...takový člověk se podle mého názoru topí v penězích a nějaký milion už ho nemůže rozházet...kdyby neměl zájem, tak prostě jednoduše odmítne...moc by své pověsti nepohoršil, protože Ostrava je tam někde kolem těch Karpat a za měsíc by po jeho odmítnutí neštěkl ani pes...jestliže ovšem nabídku přijal, tak určitě né proto, aby si namastil kapsu (jako že i tak dostane takové prachy, co já za život nevydělám:-), ale je pro něho otázkou cti projektovat další ze svýh skvostných staveb.
Jsem opravdu zvědavý na tu studii, která by se měla v dohledné době zveřejnit, pak totiž bude zase o neco jasněji...
...a pokud si všímáté, jak ten Peking, tak i Seattle - to je samé sklo a ocel...takže doufám, že na Karolíně bude něco obdobného, hlavně žádná betonová skládačka typu Kaufland!

(odkaz)Payus Hill | 9. 2. 2007, 10:04

Ta budova čínské televize anebo knihovna v Seattle se mi líbí,ale ti mu asi hoodně zaplatili....tady se takových staveb asi nedočkáme...

Zobrazeny všechny příspěvky (3)