Diskuze k článku Závěry diskusního panelu o vědecké knihovně v Ostravě vracejí debatu znovu na počátek (video)

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Manka | 8. 6. 2016, 21:24

Zkrátka, synci a děvuchy z dělnických rodin - z toho nikdy nic nevzejde! napsala Jana K.
Takže ona je vlastně z jiné rodiny! No ale co z ní vzešlo - to je otřes!

(odkaz)? | 8. 6. 2016, 20:52

Jano K. nepovyšujte se nad děvuchy a synky z dělnických rodin. Je to od vás
sprosté si myslet, že dělníci jsou všichni hloupí, každý nechce být manažer
a inženýr, ekonom nebo politolog. Mnohý dělník je chytrý a chce dělat manuální práci a dělá ji dobře. A děti dělníků neurážejte, je to od vás velice nechutné.

Znám hodně z nich, co jsou inteligentní a daleko to dotáhly.

(odkaz)Jana K. | 8. 6. 2016, 14:33

Neexistující nová budova vědecké knihovny = Palas, ale i Kajnar, Močkoř, Vondrák.... Tomuhle regionu schází inteligence, velkorysost a nadhled. Místo toho zde převládá tupost, upachtěnost a všudepřítomné heslo "spokojme se s málem". Zkrátka, synci a děvuchy z dělnických rodin - z toho nikdy nic nevzejde! Konečně si přiznejme, že Ostrava je uměle vzniklé město aneb s uhlím to začalo a bez uhlí to pomalu (či rychle?) i končí!!!

(odkaz)jarnemec | 8. 6. 2016, 11:11

jen pro připomenutí:

To co tvrdil náměstek Recman (KSČM) o tom, že těch 600 mil. z EU na knihovnu nepotřebovali, je lež. Mimochodem i tohle rozhodnutí, že kraj převedl dotaci EU na knihovnu do jiných oblastí, bylo spoludůvodem pozdějšímu rozhodnutí tehdejší vlády. viz "Petr Nečas dodal, že financování projektu poškodilo rozhodnutí kraje vzdát se na tuto stavbu evropských dotací.

Knihovna se měla původně stavět za přispění Evropské unie. Přislíbených 600 milionů korun se ale nové vedení kraje rozhodlo použít ve zdravotnictví a školství." viz http://cernakostka.cz/index.php?petice=ohlas&detail=138

Další podklady jsou dohledatelné na http://cernakostka.cz

Zobrazeny všechny příspěvky (4)