Diskuze k článku O možném financování novostavby moravskoslezské vědecké knihovny

Pravidla pro psaní příspěvků do diskuzí na OstravaBlog.cz

1. Diskuze slouží k vyjádření názoru k tématu a obsahu článku.
2. Vítáme věcné příspěvky, které přináší nové a další informace, vlastní pohled nebo zkušenost.
3. Diskuze neslouží k napadání a osočování autora článku, redakce OstravaBlogu a dalších diskutujících. Stejně tak neslouží pro vkládání urážlivých, xenofobních a reklamních příspěvků.
4. V diskuzi můžete vyjádřit svůj názor, nikdo Vám však na něj – a autor článku a redakce OstravaBlog.cz obzvláště – není povinen odpovídat nebo Vám cokoli vysvětlovat.
5. Pište, prosím, s diakritikou a snažte se alespoň částečně dodržovat ustálený český pravopis.
6. OstravaBlog.cz je soukromé médium a záleží na jeho vydavateli, zda vůbec a za jakých podmínek umožňuje pod články diskutovat.
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s těmito pravidly – pokud s nimi nesouhlasíte, svůj příspěvek, prosím, neodesílejte. Při nedodržení těchto pravidel může být Váš příspěvek částečně, nebo zcela vymazán.

Tato diskuze není redakčním obsahem. Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory čtenářů. Redakce OstravaBlog.cz nenese za zde zveřejněné příspěvky žádnou odpovědnost.
(odkaz)Manka | 25. 5. 2015, 14:15

krmič

Ano, je v centru, ale v nevyhovujících prostorách, knihy tam chátrají. Už dávno měly být přestěhovány. Proto by někde v centru měla být i ta nová knihovna. A k tomu ty vysokoškolské koleje... Prostě ať se centrum oživuje.

(odkaz)krmič | 25. 5. 2015, 14:04

Manka

Jenom k té knihovně: ona přece teď JE v centru Ostravy. Jenom se jim ty prostory zdají nevyhovující.

(odkaz)Manka | 25. 5. 2015, 9:40

Jsem pro to, aby knihovna byla v historickém centru Ostravy. A stejně tak i vysokoškolské koleje. Výrazně to pomůže k oživení města.

(odkaz)Yan | 24. 5. 2015, 17:36

Knihovna

Záměr kraje a p. Světlíka je zřejmý, postavit knihovnu v DOV, nebudu spekulovat proč... Nicméně (ne)chápu jednu zásadní věc, proč když tak nehledají prostor pro knihovnu v některém z prázdných a schátralých objektů v rámci DOV, kterých tam je nespočet...Projekt knihovny p. Pleskota je koncipován opět do nového objektu. Proč nepostupovat stejně jako u plynojemu a neudělat konverzi knihovny do těchto objektů?! Mě osobně se černá kostka líbí, ale povedu si představit knihovnu i opravenéch objektu jatek.

Zobrazeny všechny příspěvky (4)