Jak to vidí Dolly?

Dolly Buster opět zazářila. Stalo se tak v pondělní předvolební debatě v rámci pořadu Události, komentáře na prvním programu České televize.

Situaci ji ztížil (nebo spíš ulehčil?) fakt, že ve studiu byli vedle ní ještě čtyři muži, kteří vedli debatu. Mezi dva největší řečníky patřili tradičně Vladimír Železný a už šedivý Miroslav Sládek.

Hlavní pozornost jsem však soustředil na Dolly Buster, která chce uspět v našem kraji. Ta zvolila výborné oblečení (s natáčením má přece zkušenosti). Kolem krku latexový ”obojek” a šaty s velkým výstřihem. V pořadu ale nebylo důležité to, jak vypadá, nýbrž její názory. Za celou dobu pořadu (zhruba 40 minut) však řekla asi jen pět vět. Nutno poznamenat, že vět nadmíru obecných. U otázky Benešových dekretů se vyslovila pro společné schůzi Němců a Čechů u kulatého stolu a vše utvrdila konstatováním: ”Fandím Václavu Klausovi.

Dolly možná tuší, že ve volbách neuspěje a nezapomíná na ”zadní vrátka”. V minulém týdnu se nechala slyšet, že by ráda zahájila provoz své digitální televize na území České republiky. V případě volebního neúspěchu zřejmě nechce vymizet z povědomí občanů a bude agitovat předem.

Celá pondělní debata byla velmi vzrušená a pasivní přístup Dolly Buster, místy provázený jejím hlasitým smíchem, jen potvrdil, že taková zástupkyně ve Štrasburku by opravdu byla ”páté kolo u vozu”.


(ost)

Napsat komentář