Lákavé Colours

Už se to blíží, už je to skoro tady. Jen měsíc stačí vydržet a hvězdy včele s charismatickou Natachou Atlas obsadí Ostravu.

Za třicet dnů se toho ale musí ještě hodně stihnout. Dramaturgie začala tím, že ”dívku z plakátu” převedla do televizního formátu. Možná někteří z vás už měli možnost zhlédnout tuto výtečně zpracovanou upoutávku na festival. Zatím jsem ji viděl jen na Óčku, takže nevím, jestli budou Colours inzerovat i na dalších televizích.

Jak už jsem psal dříve, festival upustil ze svého dřívějšího typického vzoru siluet hutního komplexu a snaží se zaujmout něčím novým a originálním. Tím letošní symbol opravdu je – černovlasá dívka v záplavě barevných lístků.

Televizní spot je o to ”vychytanější”, že lístky kolem dívky létají a každý jeden tak symbolizuje některý z hudebních žánrů, které na nás budou ”útočit”. Celou upoutávku provází výborná hudba. Nejzajímavější je však postava dívky. Ta se nehýbe, nýbrž se střídají jen fotografie (jako pozadí), na kterých modelka zaujímá různé pozice. Z toho všeho vzniká jeden z nejlepších spotů letošního roku.
Lákadlo je to opravdu obrovské. Celý šot už dnes dovede navodit pocit letního festivalu, který bude příjemným a pohodovým zahájením prázdnin.


(ost)

Napsat komentář