Baník – Teplice 1:2

Baníkovci v sobotu odpoledne na minulý výkon z Jablonce nenavázali, Teplicím podlehli 1:2. „Utkání jsme prohráli po dvou standardních situacích, což je neskutečně hrubá chyba, protože se tomu věnujeme prakticky celý týden. Je to vždy nezodpovědnost konkrétního hráče. Z tohoto pohledu je prohra zbytečná, i když jsme dneska nebyli tak dynamičtí, neměli šťávu a trošku se trápili v kombinaci. Alespoň remízu jsme však měli uhrát, vypracovali jsme si na rozdíl od soupeře šance, kterých je strašná škoda,“ okomentoval zápas Vlastimil Petržela, trenér Baníku.

FC Baník Ostrava – FK Teplice 1:2 (1:1)

Branky: 14. Holzer – 31. Fillo, 73. Vachoušek. Žluté karty: De Azevedo – Nivaldo, Ljevakovič, Fillo, Chudý. Rozhodčí: Julínek – Kotík, Caletka.
FC Baník Ostrava: Chmiel – Dostál, Kaša, Vraštil, Lučić – Hrubý, Lásik (81. J. Šašinka), Ožvolda (59. Mešaninov) – Mondek, De Azevedo (67. Červenka), Holzer.
FK Teplice: Chudý – Hora, Lüftner, Ciskaridze, Krob – Soungole (69. Kukec) – Gregáň (32. Nivaldo), Kodeš, Ljevakovič, Fillo – Vachoušek (78. Potočný).


(rem), foto Werner Ullmann

Napsat komentář